28 листопада, 2023
Ми в соцмережах

Шолом інтеграл: які його особливості та кому підходить

  • 15 листопада, 2023 13:05

Шолом інтеграл – один з найпопулярніших видів захисного екіпірування. Його вигляд дуже яскравий, том впізнати таку модель не буде проблемою. Так, він повністю закриває голову, має нероз’ємну конструкцію. Гарантує захист не лише голови, але і підборіддя. Один з характерних елементів – візор, це захисне скло, яке за необхідності відкидається. Шлем інтеграл відмінно підходить для прихильників швидкої та динамічної їзди.

Переваги та недоліки інтегралів

Перш ніж визначитись, підходить вам таке захисне екіпірування чи ні, варто дізнатися переваги та недоліки. Плюсів доволі багато, тож розпочнемо з них. Отже, до переваг відносимо:

  • жорсткість. Це дає можливість чинити опір при ударі, тому і голова краще захищена;
  • низький аеродинамічний опір;
  • вентиляція з багатьох потоків, навіть влітку буде доволі комфортно;
  • захист від комах та інших впливів та природних умов;
  • відмінна звукоізоляція;
  • якісна обтічність. За рахунок цього вдається продовжувати швидкий рух навіть при сильному зустрічному вітрі.

Купити шолом для мотоцикла типу інтеграл – це отримати дуже надійний захист всієї голови та підборіддя. Він чудово підходить для учасників перегонів.

Серед недоліків відмітимо вагу, інтеграли найважчі з поміж усіх видів шоломів. В такому захисті не зможете їздити в окулярах, не зручно пити воду, їсти. Їх не варто використовувати для щоденної їзди по місту.

Критерії вибору інтегралів

Щоб відчути всі переваги, варто правильно підібрати шолом. Перш за все потрібно пам’ятати, що це річ індивідуальна, тому вам в ній повинно бути зручно. Головний момент – правильний розмір, адже якщо шолом добре «сяде», то зможе виконувати покладені на нього функції. Ключовий орієнтир при виборі – це обхват голови. Нічого не повинно давити та бовтатись. Витратьте час на правильний підбір та врахуйте особливості розмірної сітки виробника.

Огляньте внутрішню частину. Наявність так званого розумного внутрішнього шару – це дуже зручно. Він представлений у вигляді підкладки з поролоновими вставками, які здатні підлаштуватись під особливості форми голови користувача. Це гарантує надійну фіксацію, а отже і повноцінний захист. Застосування технологічної тканини допоможе забути про проблему перегріву всередині шолома.

Зверніть увагу на візор, наявність на ньому додаткового захисного покриття робить його більш стійким до подряпин, а отже, він триваліший час зберігатиме свої властивості.

 

Поділитись

Новини по темі: