Фантастичні саги з роботизованою роботою перестають бути лише на сторінках футуристичних видань. Роботизація та інноваційність все дедалі більше знаходить втілення в розумних будинках, виробництвах, технологічних підприємствах. При чому такий перехід є одним з ключових факторів успішності. Автоматизовані процеси не лише оптимізують роботу, але й дають вищу продуктивність, а це у свою чергу вищий прибуток.
Про переваги роботизованої техніки, тенденції та як робот на складі логістики може ефективно виконувати завдання, зібрали в актуальному гайді зі світу інновацій.
Роботи на виробництвах: сучасні тенденції на ринку інновацій
Ще не так давно відбулась революція виробництв та на заміну прийшла роботизація. Це не означає, що землю заполонять роботи. Поняття “робот” на виробництвах дещо глибше та зовсім не схоже на картинку, яку малює уява.
Проте сучасні генії називають це незворотним і потрібним явищем часу. Адже переваги автоматизації виробничих процесів очевидні:
- швидкість та ефективність виконання,
- зниження витрат робочої сили,
- надійне управління,
- енергоефективність використання ресурсів,
- зниження браку та виробничих помилок,
- точна та однорідна якість продукції,
- зниження ризиків виробничого травмування,
- швидка адаптація до змін тощо.
Виробництво автоматизованої складської техніки одне із направлень https://sbrobotics.ua/uslugi/rozumnij-konveer/shtabeler/ - лідера українського виробництва, що спеціалізується на розробці інноваційних рішень для оптимізації логістичних завдань.
Інновації для переміщення вантажів
Головна задача автоматизованих технологій - це розгрузка в прямому та переносному сенсах важкої роботи, яка падає на руки та спини людей.
В широкому смислі - це допомагає не лише вирішувати завдання, але й заощаджує час та ресурси.
Особливості роботизованої техніки для складів:
- підвищена ефективність,
- продуктивність,
- точність обробки вантажів,
- зниження ризиків,
- фінансова ефективність виробничих операцій.
Роботи на складі
Сюрреалістична картинка втілюється українськими технологами.Можливості роботизованих складів є очевидними в покращенні й спрощенні логістичних процесів. А головне це здатність підлаштовувати продукцію під потреби замовника та виробництва.
Обладнання для автоматизації складу:
- Автономна універсальна платформа - (AGV) SBR-500-SM для переміщення вантажів (до 500 та 1000 кг),
- роботизована система сортування (RSS) TRAIN SORTER,
- Роботизований рокла-штабелер (AGV) Robin - повна автоматизація транспортування на палетах.