12 січня, 2025
Ми в соцмережах

Ризики та небезпеки лазерної корекції зору

  • 31 травня, 2023 13:17

Останнім часом усе більше людей із вадами зору віддають перевагу безболісному та ефективному оперативному втручанню, забувши про окуляри чи лінзи назавжди. Проте, як і кожна операція, лазерна корекція викликає сумніви та хвилювання, а потенційні пацієнти прагнуть оцінити всі ризики та небезпеки заздалегідь. Це логічно та відповідально, адже процедура незворотна, і краще бути впевненим у своєму рішенні на всі 100%.

Від чого залежить позитивний ефект лазерної корекції

Ця офтальмологічна процедура показана пацієнтам з астигматизмом, коротко- та далекозорістю. Її виконання можливе, якщо немає супутніх і хронічних захворювань, пацієнтові не менше ніж 18 і не більше ніж 45 років (вагітність і лактація теж вважаються протипоказаннями). Відновлення зору за допомогою лазера настає відразу після загоєння за умови детальної діагностики, правильної підготовки та дотримання рекомендацій у післяопераційний період.

Рішення позбутися проблем з очима має бути підкріплено вибором надійної клініки та лікаря. Довіра до спеціаліста, його чіткі вказівки й цінні поради сприяють тому, що лазерна корекція в Чернівцях пройде успішно та з максимально позитивним ефектом. Перед процедурою потенційний пацієнт також зобов’язаний пройти всі етапи оглядів та апаратного діагностування. Без цього неможливо оцінити реальний стан зору, врахувати небезпеки та врешті — рекомендувати чи відмовити у здійсненні оперативного втручання.

Як мінімізувати ризики лазерної корекції

Небезпеки такої процедури з відновлення зору є. Вони можуть бути пов’язані з особливостями фізіології пацієнта, недотриманням вимог і вказівок лікарів чи ситуативними факторами. Проте статистика обнадійлива: ускладнення спостерігаються у менш ніж 0,5% людей, а технології постійно вдосконалюються. Крім позитивного емоційного налаштування, що теж вагоме для зменшення ризиків, обов’язково необхідно:

  • дізнатися про специфіку та процес виконання корекції;
  • вибрати надійну та перевірену офтальмологічну клініку;
  • пройти всі необхідні обстеження;
  • не приховувати наявність в анамнезі хронічних чи інфекційних хвороб;
  • чітко та неухильно виконувати вказівки лікаря до, під час та після процедури.

Не менш важливо в разі виникнення неприємних, не зазначених у переліку нормальних для післяопераційного періоду симптомів негайно звернутися до офтальмолога та не займатися самолікуванням.

Теги:
Поділитись

Новини по темі: