15 квітня, 2024
Ми в соцмережах

Релакс та відновлення: як вибрати ефективний масажер для ніг

  • 2 квітня, 2024 10:30

Дискомфорт, набряки, проблеми зі стопами та болі в ногах - це все разом та окремо створює чималі незручності. На порятунок приходить масаж. Унікальні пристрої використовують від багатьох захворювань та недуг. Адже дія масажу корисна в лікувальних цілях, так і профілактики, зміцнення організму, підняття імунітету тощо. 

Правильний масаж виконує фахівець з відповідною кваліфікацією, практикою і чималим досвідом. А ось масажер для ніг підійдуть як рятівники для щоденної допомоги і підтримки для масажування. Яка специфіка масажерів, особливості та типи, розкриємо в матеріалі.

Час для себе

Головна особливість портативних масажних девайсів для ніжок, так це вплив на весь організм через біологічно активні точки. Тут електромасажери себе продемонстрували як найкраще для домашніх спа процедур. Вони мають зручну конструкцію, а ще їх можна задіяти у відповідний час на себе.

Різноманіття масажерів доволі велике. Популярністю користується як серед старших людей, так і молоді. Часто сидячий спосіб життя, високі підбори, спричиняють набряки у молодих людей. А ось у людей старшого віку проявляються проблеми з судинами, знижений тонус м’язів, порушення лімфовідтоку, що призводить до захворювань, дискомфорту та власне втоми в ногах.

У доланні цих проблем ефективними стали масажери для ніг.

Які бувають масажери для ніг

Аби правильно визначитись з вибором масажера для ніг, варто розібратись з терапевтичним ефектом.

Який краще купити:

  • роликовий масажер - відповідно оснащений роликовим механізмом.Він стоїть на платформі, на яку потрібно ставити стопи. Такі моделі відкриті, або з глибокими нішами,
  • вібромасажер - має платформу з виступами, що подають вібраційний імпульс з різною потужністю,
  • компресійний - повітряні подушки, що наповнюються почергово повітрям масажують ногу. Форму таких масажерів називають чоботом, адже ніша охоплює ногу до коліна,
  • комбінований - поєднує в собі опції роликового, вібраційного та компресійного масажерів. Здійснює комбінований вплив на ступні.

Перед вибором та покупкою варто ознайомитись з детальнішою інформацією про масажер, протипоказання, ефект, опції. Радять вивчити вплив апарату, який маєте на меті купити.

Як висновок, краще купити масажер для ніг з профілактичною метою, ще коли з’являються перші проблеми зі здоров’ям, викликані різними явищами. Подбайте про здоров’я та красу ніжок.

 

Теги:
Поділитись

Новини по темі: