30 травня, 2024
Ми в соцмережах

Пружні сідниці без спортзалу: розповідаємо про ліпосакцію

  • 19 квітня, 2024 9:10

Стрункі та підтягнуті сідниці — атрибут привабливості, про який багато хто мріє. Для тих, хто розчарувався в ефективності дієт та фізичних вправ, вихід є. Пацієнтам, які потребують корекції цієї конкретної області, хірург може порекомендувати пластичну операцію з ліпосакції сідниць, щоб надати їм бажаного пропорційного вигляду.

Дуже важливо виявити комплексний підхід до зміни форм у цій зоні. Досвідчені хірурги клініки Platinum Laser https://platinumlaser.com.ua/plastyka-tila/liposakcziya/sidnycz/ можуть запропонувати вражаючі результати ліпосакції сідниць, ретельно оцінивши анатомію пацієнта.

Визначення та переваги ліпосакції сідниць

У сфері пластики тіла ліпосакція сідниць посідає окреме місце. Це процедура моделювання фігури, коли видаляється жир з метою зміни обрисів і об'єму сідниць. Ця безпечна та ефективна операція дозволяє швидко створити чіткий та плавний контур сідниць.

Будь-яка успішна ліпосакція вимагає художнього та анатомічного розуміння статури. Важливо розуміти, які тканини, м'язи та жирові відкладення створюють гарну попу. Лікар уважно досліджує тіло пацієнта: боки, пресакральну область, а також внутрішню та зовнішню поверхню стегон, щоб оптимізувати результати.

Основні переваги ліпосакції сідниць містять:

  • Гарантований природний результат із тривалим збереженням ефекту.
  • Короткий період відновлення — пацієнт не повинен перебувати у стаціонарі та може повернутися до звичайного способу життя вже через 1–2 дні.
  • Низький ризик ускладнень та доступна вартість.
  • Зрештою, ліпосакція сідниць підвищить вашу самооцінку та в цілому покращить якість життя.

Як проводиться операція?

Перед процедурою пацієнту вводиться анестезія, щоб зробити процес безболісним. Далі під сідничними складками роблять проколи діаметром 0,3-0,5 см. Для виконання операції хірург використовує два основні пристрої – лазер та вакуумний аспіратор. За допомогою першого спрямованою енергією лазера жирові клітини відокремлюють від сполучної тканини, потім їх видаляють, залучаючи аспіратор. Операція займає годину-півтори, і після її закінчення розрізи акуратно зшивають. Ефект можна оцінити вже наступного дня.

Кому підійде ліпосакція сідниць?

Хороші кандидати на ліпосакцію хочуть зменшити та покращити контури своїх сідниць. Однак ця техніка не замінює втрату ваги. Пацієнт повинен мати вагу, близьку до цільової, і бути здоровим.

Куріння негативно впливає на здатність організму відновлюватися після цієї процедури, тому перед ліпосакцією курцям доведеться відмовитись від цієї звички. Під час консультації фахівці надають більш індивідуальні інструкції щодо підготовки та відновлення після ліпосакції сідниць.

Теги:
Поділитись

Новини по темі: