Сучасні виробники сільськогосподарської техніки пропонують широкий асортимент насосів для обприскувачів. Таке обладнання відрізняється функціональністю і конструктивними особливостями. Куплю насос на сьогоднішній день - не проблема. Головне знати, за якими критеріями обирати надіний пристрій, який підійде саме вам.
Щоб забезпечити стійкість обприскувача, потрібно знати, як вибрати насос для обприскувача.
Для цього враховуються такі параметри і фактори:
- показник ефективності;
- принцип роботи – гідравлічний, пневматичний;
- робоча потужність;
- величина тиску подачі;
- розмір комутаційних труб;
- загальний час безперервної роботи.
При виборі насоса для причіпних обприскувачів потрібно враховувати матеріал, з якого він виготовлений. Це важливо, так як насоси постійно працюють в контакті з агресивними рідинами - агрохімікатами, пестицидами, добривами. Хороший і якісний насос повинен бути стійким до різних рідин, легко ремонтуватися при необхідності, а також бути зручним у використанні. Корозійна стійкість - необхідна властивість насоса, інакше він прослужить дуже недовго.
Одним з ключових моментів при виборі обприскувачів з насосами є продуктивність насоса. Він визначає швидкість подачі рідини і залежить від потужності і напору насоса. Чим вище врожайність, тим швидше і ефективніше проводиться обробка рослин.
Також, одним із головних питань є ціна:
Ціни на насоси залежать від багатьох факторів, але основними з них є продуктивність, тип і матеріал, з якого зібраний агрегат. Матеріал для виготовлення агрегатів для промислового сектора, як правило, один і той же - це нержавіюча сталь. А який саме обрати - вирішувати вже вам від потреб експлуатації.
Ціна насоса формується з багатьох факторів. Розглянемо основні з них:
- Подача насоса. Чим вище потужність, тим вище ціна насоса.
- Матеріал виготовлення. Насоси можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, чавун, пластик тощо.
Основною функцією насоса є подача рідини з бака, що дозволяє безпосередньо обприскувати рослини. І звісно, насоси не тільки подають рідину, але і змішують різні компоненти препаратів і наповнюють бак водою і хімікатами.
Якщо ви не знаєте, яка модель насоса вам потрібна, то краще відразу звернутися до кваліфікованих фахівців магазинів сільгосптехніки або інтернет-магазинів. Вони допоможуть правильно підібрати насос та інші запчастини для обприскувача.