Ми в соцмережах

Переваги використання електричного фарбопульта

  • 4 липня, 2024 9:11

 Електричний фарбопульт - це пристрій для покриття поверхонь різними складами. Витрата матеріалу менше, ніж при використанні кисті або валика, а покриття виходить рівномірним, тонким, без різких переходів.  

      На ринку представлено безліч різних модифікацій електричних фарбопультів, що відрізняються один від одного не тільки технічними параметрами, але і вартістю. Електричні фарбопульти потрібно купувати лише в перевірених інтернет-магазинах. Консультанти  https://instrument.in.ua/kraskopulty-elektricheskie/ при  необхідності допоможуть у виборі пристрою. 

Електричні моделі мають ряд переваг: 

  • Мобільність. Фарбопульт можна переміщати по будівельному майданчику, при цьому немає необхідності у важкому компресорі або повітряному насосі - досить мати доступ до електрики. 
  • Простота використання і дизайну. Пристрої, призначені для побутового використання, відрізняються простою конструкцією, розібратися в якій зможе навіть не фахівець.
  • Незначна вага і невеликі розміри. Хоча фарбопульти мають невеликі розміри, в бак вміщується до літра лакофарбового складу. Разом з баком загальна вага фарбопульта може становити від 1,5 до 2,2 кілограма. За рахунок невеликої ваги досягається комфорт в роботі, так як руки не будуть сильно втомлюватися.
  • Економічність витрати фарби. На поверхню подається помірно тонкий шар матеріалу, що відрізняє фарбопульти від валиків і кистей. 
  • Невисока вартість пристрою. У порівнянні з пневматичними моделями, електричні коштують набагато дешевше.

Використання та догляд 

     Перш за все, потрібно розібратися в типі фарби, яка буде заливатися фарбопультом. Просто вилити склад з балончика не можна, так як прилад просто не впорається з його розпиленням. Потрібна фарба певної в'язкості, яку можна отримати тільки шляхом розведення.  Для полегшення цього завдання практично всі модифікації оснащуються спеціальною гущавиною, завдяки якій можна визначити щільність складу, виходячи зі швидкості його відтоку. 

     Наступний важливий нюанс - вибір насадки. Зазвичай фарбопульти оснащуються декількома видами форсунок. Якість розпилення безпосередньо залежить від обраної форсунки. Чим в'язкіше склад, тим більшого розміру потрібна насадка. Для алкідних сумішей і нітроемалей знадобиться насадка з отвором 0,6 міліметра, а ось для алкідних дисперсій потрібна насадка з отвором 0,8 міліметра. Після закінчення робіт фарборозпилювач необхідно очистити від залишків фарби.

Поділитись

Новини по темі: