3 березня, 2024
Ми в соцмережах

Переваги iPhone 14 Pro

  • 6 лютого, 2024 15:55

Продукція Apple одна з найпопулярніших на ринку, ці телефони відрізняються естетичним дизайном, зручним інтерфейсом, низкою передових технологій та безліччю різних моделей. Звичайно, при виборі телефону в очі кидаються на останні моделі, вони сучасні та насичені найкращими опціями. 

Чи варто обирати iPhone 14 Pro і які його переваги, поговоримо у цій статті.

Особливості телефону

Серія Pro вважається найкращим вибором для тих, хто серйозно захоплений фотографіями. І найпомітніші зміни в останніх моделях відбуваються саме у цій частині. Нові айфони 14 про отримали вдосконалені селфі-камери з підтримкою автофокусу і ширшою апертурою, що дозволить робити якісні знімки, навіть якщо об'єкт буде надто близько або занадто далеко від камери. Крім того, гаджет відрізняється ще декількома перевагами:

  • прогресивні акумулятори (телефон може використовуватися протягом 26-30 годин, в залежності від типу навантаження);
  • особливий колір;
  • швидкість телефону та великий екран.

Не дивлячись на те, що останні моделі айфонів досить великі за розміром, як і їх камери, їх дуже зручно тримати в руці. Ще одна нова особливість такого телефону, яка зачепила багато користувачів — це Dynamic Island. Як ви знаєте, тепер немає чубчика, але з'явився виріз в екрані меншого розміру. Різні події задіють цю область. Люди купують 14 Pro/Pro Max лише через цю фішку, але до неї швидко звикаєш, и чимось незвичним воно здається тільки зі сторони.

Чим гірша попередня модель?

Як правило, останні дві моделі дуже схожі між собою, та здебільшого не має сенсу переплачувати за останню, якщо вам не принципові деякі аспекти. Розберемося, для кого буде вигідна покупка нового Айфона, для кого і  13 залишиться хорошим варіантом.

Перш за все, остання модель додає вам іміджу. Стильний, швидкий та новий телефон привертає увагу та додає впевненості. Друге, і найбільш потрібне в айфоні — камера. Якщо ви блогер, або медійна людина, чи вам просто потрібні фото та відео гарної якості, 14 pro стане незамінним варіантом. У тому випадку, якщо ви простий користувач епл, 13 та навіть 12 модель все ще залишаються в топі. В них непогана камера, та оновлюватися вони будуть ще декілька років точно. 

Щодо пам‘яті телефону, 13 та 14 модель однакові, що не можна сказати про оперативну. У айфон 14 вона на 2 Гб більше, а саме 6 гігабайтів. Нова модель вважається сильнішою, бо не так піддається перегріву. Здібності акумулятора також не залишаються осторонь — нова модель більш удосконалена навіть у цьому.

 

Теги:
Поділитись

Новини по темі: