13 січня, 2025
Ми в соцмережах

Пакувальне обладнання: класифікація та правильний вибір

  • 8 грудня, 2022 12:49

Пакувальне обладнання представляє собою різні типи машин, які створені для фасування продукції в автоматичному чи напівавтоматичному режимі. Сучасне різноманіття пропозицій дозволяє кожному окремому підприємству знайти ідеальне рішення для пакування своєї продукції.

Широкий асортимент оснащення може змусити покупця розгубитися, проте при співпраці із надійним постачальником вдасться обрати найкращий варіант. В магазині https://omela.ua/ua/ працюють досвідчені спеціалісти, котрі знаютья на оснащенні, його особливостях, характеристиках та сферах застосування. Вони допоможуть здійснити правильний вибір для кожного окремого типу товару, враховуючи особливості підприємства.

Види пакувального обладнання та їх характеристики

Перш за все варто зазначити, що пакувальне оснащення може бути: ручним, автоматичним, напівавтоматичним.

  • Автоматичні прилади мають середню та високу продуктивність, що є найкращим варіантом для середнього та малого бізнесу. Серед переваг автоматичних машин швидкість виробництва та економія. До недоліків можна віднести такі показники, як вимогливість до якості упаковки та умов експлуатації.
  • Напівавтоматичне оснащення представляє собою лише певні вузли, робота яких полягає у виконанні певного етапу. Це оптимальне рішення для малого і середнього бізнесу. Продуктивність залежить від кількості персоналу на підприємстві.
  • Ручні верстати створені для початку чи кінця робочого циклу.

За характером упакування оснащення можна поділити на наступні типи:

  • Дозуюче. Сюди відносяться фасувальні машини різного типу подачі;
  • Для запаювання. Це і маркувальні та етикетувальні прилади, і термоусадочні машини різного типу, транспортери, вакуумні пакувальники, плівкові пакувальники, допоміжні прилади та вузли.

Критерії вибору пакувального оснащення

Головним чином варто враховувати ціль купівлі пакувальної машини. Далі слід звертати увагу на такі показники:

  • Тип пакування. Оснащення може бути термоформувальним, термоусадочним, зшивальним, обгортальним, укладальним чи формувальним;
  • Мобільність. Варто розуміти, на підприємстві зручніше використовувати стаціонарне, чи мобільне устаткування;
  • Матеріали, з якими працює компанія. При виборі оснащення варто враховувати матеріали, з якими доводиться працювати (фольга, картон, поліетилен, папір, плівка, скло, тефлонове полотно, дерево тощо).

Обираючи пакувальне оснащення слід відштовхуватись від продукту.

Поділитись

Новини по темі: