19 квітня, 2024
Ми в соцмережах
 • Головна
 • Інтернет
 • Онлайн-ресурси для вивчення англійської мови: які джерела можна використати для навчання

Онлайн-ресурси для вивчення англійської мови: які джерела можна використати для навчання

 • 1 березня, 2024 10:03

Англійська мова визнана мовою міжнародного спілкування, а її знання має безліч суттєвих переваг. Її вивчає велика кількість людей у всьому світі, зокрема і в Україні. Завдяки діджиталізації вивчати англійську мову можна самостійно та безкоштовно за допомогою різноманітних онлайн-ресурсів, але які з них найкращі? Експерти спеціалізованого блогу blog english підготували перелік онлайн-сервісів, які точно варті вашої уваги. Таким чином, ви зможете більш детально ознайомитися з їхніми особливостями та визначити, які онлайн ресурси для вивчення англійської мови підійдуть саме вам.

Перевірені та надійні ресурси для вивчення англійської мови

Сьогодні мережа пропонує різноманітні інтернет ресурси для вивчення англійської мови, яких наразі існує величезна кількість. Якщо ви лише починаєте опановувати іноземну мову, у цьому різноманітті легко загубитися. Тому зверніть увагу на такі платформи, яким віддають перевагу навіть досвідчені фахівці у цій сфері:

 • BBC Learning English. Багатьом відомий ресурс від BBC, на якому зібрана велика кількість безкоштовних мультимедійних матеріалів, які можна використовувати під час вивчення англійської мови. Тут є не лише безліч тестів і матеріалів для вдосконалення граматики, лексики, вимови, читання та сприйняття мови на слух, а й декілька повноцінних курсів для різного рівня володіння мовою.
 • Memrise. Досить популярний застосунок, оснований на інтерактивних методах вивчення іноземної мови. За його допомогою всі охочі можуть покращити запам’ятовування нових слів і виразів іноземною мовою. Основною методикою, що тут використовується, є повторення з використанням карток зі словами та виразами.
 • News in Levels. На цьому сайті можна почитати останні новини на різні теми, що дозволить завжди бути в курсі подій і водночас удосконалювати англійську мову.
 • EngVid – сайт із різноманітними відеоуроками, завдяки яким вивчати іноземну мову буде значно цікавіше. Після кожного уроку можна пройти тестування, щоб перевірити отримані на платформі знання.

Всі зазначені ресурси є повністю безкоштовними, отже ви маєте змогу в будь-який момент ознайомитися з їхнім функціоналом і підібрати оптимальний варіант, який буде для вас найзручнішим.

Що ще потрібно знати новачкам

Вибрати найкращі сайти для вивчення англійської – це лише початок шляху, адже далі потрібно буде активно користуватися їхнім функціоналом для здобуття бажаних навичок. Зверніть увагу на поради експертів, які допоможуть користуватися різними видами ресурсів найбільш ефективно:

 • Відеоуроки. Щоб відеоурок допоміг навчитися чогось нового, просто подивитися його недостатньо. Спробуйте використати новий матеріал у мовленні, адже це допоможе виявити прогалини та неочевидні труднощі, що можуть виникати під час навчання.
 • Програми слід сприймати насамперед не в якості захопливої гри, а як джерело важливої методологічної бази. Виберіть той застосунок, який підійде саме вам, адже кожен із них має певні особливості. Зокрема, одні програми націлені саме на граматику, а в інших простіше та зручніше вивчати слова.
 • Підкасти. Зручний спосіб вивчати мову на ходу, проте він має певні недоліки. До них належить відсутність візуального матеріалу, який для багатьох є досить важливим. Якщо ви важко сприймаєте матеріал на слух, то такий спосіб вам, скоріш за все, не підійде.

Комплексний підхід і використання різних ресурсів однозначно підвищить успішність у вивченні нових слів і граматики та дозволить навчатися цікаво, різноманітно й небанально. А це – чудовий метод зробити вивчення мови ефективним і комфортним.

Поділитись

Новини по темі: