В очікуванні зимового періоду, можливих блекаутів, планових чи аварійних відключень, варто підстрахуватись та розгянути ефективні енергетичні рішення для дому та бізнесу “під ключ”. Тож усім хто на порозі ремонту, або тільки розпочинає цей шлях, розглянемо комплект резервного живлення для квартири і можливості такого живлення. Адже це не лише про світло в оселі, а й про комфорт використання більшості побутових пристроїв: кухонна техніка, холодильник, пральна машина, телевізор, комп’ютер, котел, тепловий насос тощо.
Домашня система резервного живлення
Ключове завдання такої системи - це забезпечення оселі стабільним енергопостачанням у разі відсутності електрики в мережі. Слово “домашня” тут умовна, адже такі системи використовуються для:
- заміського будинку,
- квартири,
- офісу,
- крамниці.
Система накопичення комбінує в собі надійні літієві елементи на 2,4, 5 або 7,2 кВт·год, а також 5 кВт інвертор. Це забезпечує резервним живленням оселю та має ряд можливостей у живленні головних установок:
- газовий котел,
- насосна станція,
- кондиціонер,
- тепла підлога.
Також для незалежного та безперебійного електропостачання чудово підійде автономна станція на сонячній батареї, особливо за умов, де ускладнений або відсутній доступ до електромережі, або електропостачання є нестабільним.
Можливості резервного живлення
Сповна відчути переваги та можливості резервного живлення варто не тільки зі слів споживачів, котрі вже мають досвід. Правильно розрахувати необхідний комплект потрібно з консультування. Адже тут враховуються всі етапи, вхідні дані про оселю, кількість та потужність обладнання тощо.
Серед переваг вигідного рішення:
- автономність та стабільність електроенергії,
- безперебійне живлення без скачків та перенапруги,
- масштабування та додавання до системи резервного живлення резерву,
- безшумність в роботі,
- розробка під ключ,
- гарантія та сервісне обслуговування.
Системи бувають різні, і не кожному підійде те, що поставив собі його сусід. Тут необхідно враховувати переваги перед іншими альтернативами: портативні системи чи кислотні акумулятори.
Літієві акумулятори триваліші в експлуатації за інші, безпечніші та по габаритам мають цілком зручне встановлення в квартирі. До цього варто додати швидший час зарядки, ніж конкуренти та нижчу вартість за 1 кВт/год.
Такі рішення резервного живлення практичні, доцільні та раціональні для забезпечення родинного затишку та комфорту.