Тонкі, яскраві, функціональні – ось що таке сучасні телевізори. Чітким і контрастним зображенням вже не здивуєш, тому виробники телевізорів змагаються щосили: то збільшують розмір і роздільну здатність екрану, то додають потужності динамікам. Для того, щоб обрати саме те шо вам потрібно – необхідно обирати тільки в найкращих, https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/led_televizory_samsung.html тут ви можете знайти телевізор своєї мрії.
Як вибрати телевізор для дому
В першу чергу важливо визначитися з діагоналлю і роздільною здатністю, потім вибрати тип екрану: OLEQ, QLED або Direct LED. Передача кольору, контрастність і час відгуку будуть залежати від матриці і підсвічування. Щоб отримати найкращі враження від контенту, придбайте телевізор із додатковими функціями.
Як вибрати діагональ
Діагональ – це відстань від нижнього лівого до верхнього правого кута дисплея. Зазвичай параметр вказується в дюймах, рідше в сантиметрах. Чим більше діагональ, тим більше ширина і висота екрану. Але велика діагональ не завжди означає, що якість картинки буде хорошою — багато в чому це залежить від роздільної здатності та типу матриці.
При виготовленні екранів використовується кілька технологій і перед тим, як вибрати LCD телевізор, варто вивчити їх особливості, щоб зробити це правильно:
- TN має кут огляду 90-150 градусів. Час відгуку матриці тут найкращий, а ціна телевізора з такими екранами доступна, адже передача кольору тут не завжди точна;
- IPS - з кутом огляду до 178 градусів і передачею кольору на найвищому рівні, передає повний спектр відтінків;
- VA/MVA/PVA – це мікс попередніх технологій, що характеризується широкими кутами огляду 176-178° та швидким відгуком матриці (як у TN). Ще одна перевага – глибокий чорний відтінок;
- PLS – має більш високу щільність пікселів в порівнянні з IPS і менше енергоспоживання. PLS – це еволюція технології IPS.
Який телевізор краще вибрати та купити з представлених варіантів? Перш за все, це буде залежати від бюджету покупця. Найдоступніший агрегат стоїть першим у списку, за ним йдуть і більш дорогі пристрої.
Вибираємо операційну систему
Без будь-якої ОС зараз продаються тільки самі бюджетні моделі. В принципі, це навіть добре: можна заощадити, а при бажанні в будь-який момент реалізувати розумні функції, купивши додаткову медіа-приставку.
Більшість телевізорів на ринку мають якусь платформу Smart. Всі вони пропонують мінімальний набір програмного забезпечення, який включає медіаплеєр, YouTube, клієнти онлайн-кінотеатру та магазин додатків. Відмінності в основному візуальні, але не тільки.