28 травня, 2022
Ми в соцмережах

Навіщо потрібен інженерний консалтинг

  • 31 березня, 2022 11:17

Інженерний консалтинг – це сфера науки, що застосовується на практиці та є відносно новою. Стосується вона модернізації виробничого підприємства та переводу до інноваційних технологій. Якщо всі необхідні для цього дії ,будуть виконані на належному рівні, то підприємству гарантоване досягнення високих виробничих цілей.

Фото у статті із сайту https://alterair.ua/ru/

 

Що собою представляє інженерний консалтинг

Інженерним консалтингом є специфічний вид процесуальної консультації, ціль якого – підготовка виробничої системи до модернізації. Основу консультування представляють методи послідовної реалізації проектів на трьох етапах, а саме – грунтівних, ввідних, тематичних. При використанні рекомендованих технологій гарантується отримання очікуваних результатів.

 

Як відбувається інженерний консалтинг

Щоб досягти хорошого результату проведення інженерного консалтингу, спеціалісти виконують необхідні дії в наступній послідовності:

  1. Виконують підготовку
  2. Проводять розробку проекту з урахуванням особливостей конкретного виробничого або будівельного об’єкту.
  3. Впроваджують розроблене рішення на підприємстві.

Кожен етап має свої особливості, про які можна дізнатися під час спілкування із спеціалістами.

 

Підготовчий етап

Якщо мова йде про підготовку то в у рамках даного етапу проводиться первинна консультація електронною поштою чи телефоном. Спеціалісти проводять збір ввідних даних, вивчають матеріали, виявляють проблеми та можливості конкретного підприємства.

На етапі підготовки також оцінюється об’єм та складність роботи, яку необхідно виконати в майбутньому. Якщо спеціалісти добре знайомі з виявленими проблемами, то використовуються готові кейси. В іншому ж випадку, відбувається розробка оптимального індивідуального рішення.

Розробка проекту для об’єкту

Якщо говорити про розробку проекту для оптимізації конкретного виробничого підприємства або будівництва, то вона відбувається на основі отриманих на місці даних.

Передбачається визначення цілей та задач, а також, проведення спеціалізованої претензії відповідальних особам підприємства. Даний етап займає 5-14 днів. В окремих випадках необхідна особлива експертиза для розрахунку доцільності впровадження додаткових технологій.

Впровадження проекту на об’єкті

Після завершення попереднього етапу, на якому був проведений інженерний консалтинг, підприємство запускає повномасштабне виробництво. Обов’язковою умовою є контроль якості, який також проводиться спеціалістами.

Як обрати виконавця для інженерного консалтингу

Підприємства, які потребують інженерного консалтингу, часто не знають куди їм краще звернутись для отримання якісної послуги. Обираючи фірму, варто звертати увагу на такі показники:

  •  Наявність професійних сертифікатів
  •  Попередній досвід роботи
  •  Відповідальність, яку несе компанія за досягнутий результат.

Кожен момент має певні особливості, які варто обов’язково враховувати:

  • Професійні сертифікати фірми

Щоб переконатися в належному рівні професіоналізму спеціалістів організації, з якою планується співпраця для отримання послуг в сфері інженерного консалтингу, потрібно перевірити професійні сертифікати. Відповідальна компанія одразу покаже їх майбутньому клієнту, щоб розвіяти сумніви відносно недостатнього рівня досвіду.

Щоб не зробити помилку при виборі компанії, яка виконуватиме інженерний консалтинг, необхідно дослідити її попередній досвід роботи. Зібрати інформацію можливо по відгукам клієнтів, які знаходяться у вільному доступі. Слід зібрати якомога більше думок, які залишили різні підприємства. Такий підхід дозволить сформувати власну точку зору відносно праці певної організації, взявши за основу відгуки інших фірм.

  • Відповідальність компанії за результат

Якщо працювати з організацією, що надає послуги інженерного консалтингу, доводиться вперше, то краще за все віддати перевагу фірмі, яка надає певні гарантії.

Варто розуміти, що такі компанії повністю впевнені в своїх спеціалістах та їх діяльності. Частіше за все гарантії можуть надати фірми з багаторічним досвідом роботи.

Поділитись

Новини по темі: