8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Найкраща консоль останнього десятиріччя: PlayStation 5

  • 23 червня, 2022 22:39

Sony – це компанія яка жодного разу не схибила. Кожне нове покоління консолей Sony це взірець потужності й стилю. Завдяки роботі геніальних інженерів розробнику консолей раз за разом вдається створювати неймовірні ігрові приставки фанатами яких стають мільйони геймерів по всьому світу.

Ви можете впевнитися в тому що консолі компанії Sony не втрачають своєї популярності навіть через роки відвідавши будь-який інтернет-магазин консолей. Там ви неодмінно зустрінете як нещодавно розроблену PlayStation 5, так і приставку PlayStation 2 на якій досі проходять ігри справжні олдфаги.

Минулого року компанія Sony знову вразила увесь світ запустивши у продаж надпотужну консоль PS5. Ця приставка виявилася потужнішою за топові ігрові комп'ютери, але як ми знаємо Sony ніколи не зупиняється на досягнутому. Вже зараз вона займається розробкою нової приставки у серії PlayStation 5.

Що чекає на геймерів у новій консолі від Sony

Використовуючи надійні зв’язки у світі створення консолей нам стало відомо що розробка нової консолі від Sony триває вже як мінімум пів року. Також стало відомо що анонс планується на літо 2022 року, а новою консоллю стане PlayStation 5 Slim.

На відміну від Slim консолі попереднього покоління новинка буде трохи потужнішою за оригінальну PS5. За планами виробника новинка матиме більш досконалу систему охолодження, менші габарити та додатковий колір, а саме чорний. Тож тепер всі геймери, яким не подобається біла консоль у їх темному антуражі ігрової кімнати, зможуть задовольнити своє бажання і придбати чорну консоль за тією самою ціною.

Окрім гарних новин є і не дуже гарні. Відповідно до нашої інформації одразу після анонсу оновлення для актуального покоління консолей – оригінальна PlayStation 5 буде знята з продажу. Таким чином компанія хоче максимально вмотивувати геймерів купувати новинку. Також є шанс що сама конструкція консолі буде трохи змінена для більш комфортного монтажу всіх комплектуючих. Таким чином компанія зможе хоч і не набагато, але пришвидшити виготовлення консолей.

Що ж стосується цінника на новинку то скоріш за все у США консоль буде коштувати приблизно 500$. Який цінник чекає на українських геймерів та коли новинка потрапить на полиці наших магазинів поки що невідомо. Також достеменно не відомо чи чекає на нас оновлення геймпаду як це було з минулим поколінням. Варто зазначити що це цілком реально.

Той факт що ми стоїмо на порозі анонсу PlayStation 5 Slim може свідчити про те що не так вже й багато залишилося до анонсу PS5 Pro. Якщо вам також цікаво що ж компанія Sony приготувала для своїх вибагливих фанатів та якою потужністю буде володіти найпотужніша консоль покоління – слідкуйте за новинами. Ми впевнені що зовсім скоро інтернет буде наповнений чутками стосовно "прошки" і десь серед них буде схована правда.

Поділитись

Новини по темі: