14 липня, 2024
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Інтернет
  • Музей сучасного мистецтва України презентує: виставка «Арт-вояж. Житомир»

Музей сучасного мистецтва України презентує: виставка «Арт-вояж. Житомир»

  • 6 липня, 2024 11:31

Житомир запрошує на унікальну мистецьку подію – виставку «Арт-Вояж. Житомир», організовану Музеєм сучасного мистецтва України за підтримки Благодійного Фонду Сергія Цюпка. Виставка проходитиме в одному з найдавніших музеїв країни – Житомирському обласному краєзнавчому музеї, заснованому у другій половині XIX століття. Це унікальна можливість для житомирян та гостей міста ознайомитися з частиною колекції, яка налічує понад 6000 творів сучасного українського мистецтва.

Музей сучасного мистецтва України, заснований Сергієм Цюпком, вже багато років збирає і популяризує українське мистецтво. У колекції музею представлені роботи видатних митців з усіх куточків країни. Зокрема, на виставці в Житомирі можна буде побачити роботи закарпатців В. Микити, В. Приходько, Ю. Герца, одеситів О. Слєшинського, О. Волошинова, кримчан В. Цвєткової, В. Бернадського, киян Е. Коткова, Л. Рапопорт, А. Криволапа, львів'ян Л. Медвідя, Р. Сельського, харків'ян Є. Світличного, В. Гонтарова та багатьох інших.

Проект «Арт-Вояж» вже відвідав багато міст в Україні та за кордоном, включаючи Чернігів, Суми, Рівне, і навіть Національний музей Грузії. Кожна виставка – це своєрідна подорож крізь час та простір, що дозволяє глядачам глибше зануритися у світ сучасного мистецтва. Відвідувачі отримують можливість ознайомитися з багатством українського живопису, графіки, скульптури та декоративно-ужиткового мистецтва XX-XXI століть.

Мистецтво є важливою складовою культурного розвитку суспільства. Воно формує нашу ідентичність, надихає і розширює наші горизонти. Виставка «Арт-Вояж. Житомир» не тільки демонструє високий рівень українського мистецтва, але й сприяє культурному діалогу та взаєморозумінню. Сподіваємося, що ця виставка надихне глядачів на відвідування «Музейної Резиденції» у Києві, де можна продовжити знайомство з колекцією та дізнатися більше про сучасне українське мистецтво.

Запрошуємо всіх на виставку «Арт-Вояж. Житомир» у Житомирському обласному краєзнавчому музеї за адресою: м. Житомир, Замковий Майдан, 1. Телефон для довідок: +380 (98) 418 0 666. Не пропустіть можливість зануритися у світ мистецтва!

Поділитись

Новини по темі: