16 липня, 2024
Ми в соцмережах

Мовою квітів: як вразити букетом з першого погляду

  • 13 червня, 2024 17:08

Не важливо, чи обираєте квіти для під конкретну, дату, свято, зустріч, вітання, важливо зробити це особливо та передати усі емоції та почуття. Приводів існує надзвичайно багато: день закоханих, випускний, побачення, виписка з пологового тощо. Дарувати квіти близьким під кожен конкретний випадок потрібно з правильним посилом. Тут вибір букету, квіткової композиції та оформлення буде різнитися. А також варто пам’ятати про мову квітів. Як знайти ідеальний букет та щоб доставка квітів Флорина вражали, розповімо з усіма тонкощами.

Головні акценти при виборі квітів

На що варто звертати увагу при виборі? Тут існує багато тонкощів. Адже замовити букет троянд у Києві попри свою універсальність, підійде не для всіх приводів.

Існують головні акценти:

  • Перш за все - це колір. Забарвлення квітів несе головний посил мови квітів. Традиційно вважається, що червоні символізують кохання та прояв любові,або ж симпатії. На противагу - білі говорять про прихильність, повагу чи захоплення. Проте існує поправка на смак, що подобається тому, кому дарують.
  • Аромат квітів - це безумовна складова. Існують медові та виражені аромати, що яскраво підкреслюють подарунок та огортають певним шармом, який притягує увагу й прихильність. Варто враховувати відсутність алергії у адресата, аби не сталось прикрості. Флористи в таких випадках радять гіпоалергенні альстромерії.
  • Оригінальний підхід. Звісно всі квіти викликають гарні емоції, особливо коли не потрібно приводів, а хочеться підкреслити чарівність звичайного дня. Тоді неординарний креативний підхід - буде родзинкою. Тут варто визначитись не лише з квітами та рослинами в букеті, а й декоративними елементами та оформленням. Є різноманіття цікавих композицій в коробці з орхідеями, чи поєднання міксу з польовими квітами в корзині. У повесійних руках флориста втілюються усі цікаві задуми клієнта.

Зручність доставки квітів

Доповненням до гарного букету буде його доставка до бажаного адресата. Ця опція для багатьох є важливим аспектом при виборі магазину квітів. Адже квіти часто є доповненням до подарунку, святкового столу чи святкуванні в ресторані. Тож додаткові витрати часу на усі приготування зручніше замовити з надійною кур’єрською доставкою. Особливо враховуючи, що квіти є тендітними та витонченими та вигляд букету має бути неперевершеним і яскравим. Також це стосується приготування приємного сюрпризу, коли неочікувано з’являється букет. Ці емоції, посмішки є безцінними та навіть лікувальними у терапії гарних і незабутніх моментів.

Поділитись

Новини по темі: