30 травня, 2024
Ми в соцмережах

Man Bun або які тренди стильних зачісок чоловічих пучків

  • 15 квітня, 2024 18:30

Серед трендових чоловічих зачісок однією з яскравих та довготривалих є Man Bun. Починаючи з нульових, та 2010-их вона точно лишається модною та з безліччю варіацій, довжини та технік. Тим самим правильний підбір підходить практично до будь-яких форм обличчя. А ще це зачіска точно про стильний вигляд, креативність та неординарність. Чому “чоловічий пучок” настільки популярний, кому підійде розповідає Барбершоп Lumberjack - митці своєї справи.

Про що говорить Man Bun?

Man Bun модний у різних виконаннях. Насамперед це зачіска для довгого волосся на маківці або на всій голові, котре формують в пучок. Звідси й інша назва чоловічий пучок. 

Якщо зануритись в першоджерело, то одразу наштовхуємось на аналогічні зачіски давньої Японії, власне самураїв, котрі збирали волосся в вузол, аби воно не заважало. Подібні зачіски були у індіанців та подібні варіації у вікінгів. 

До наших днів ця зачіска дійшла не лише як зручна, але й з нотками стилю.Особливу популярність задав цій зачісці харизматичний вокаліст гурту “Thirty Seconds to Mars” Джаред Лето. Також цю зачіску свого часу носили голівудські зірки: Бред Піт, Леонардо Ді Капріо, Орландо Блум, Девід Бетхем тощо. Мен бан у свій час була зачіскою суто професій, їй надавали перевагу бармени, спортсмени, творчі особистості.

Кому підійде Man Bun?

Секрет зачіски в універсальності. Адже вона підходить майже під будь який тип волосся:

  • хвилясте або пряме,
  • пасує до бороди,
  • можна носити з поголеним підборіддям.
  • різна довжина волосся.

Найбільша популярність звісно у молоді та чоловіків віком від 25 до 35 років. Проте кордонів по віку тут немає. Стилісти радять навіть чоловікам за 40 робити такі пучки на волосся понад 20 см. До речі, якщо наявна сивина, то вона придає в пучку особливого шарму.

Ця зачіска вдало підійде спортивному стилю та повсякденному кежуалу. Що стосується ділового стилю, то тут варто ретельно підібрати образ.

З цією зачіскою є ряд переваг:

  • безумовна практичність - не вимагає постійного підновлення чи щоденної укладки,
  • маскування недоліків - приховування рідіючого волосся,
  • трендовість та стиль,
  • простота в укладці.

Мінімальна довжина для Мен бан починається від 15 см. Дозволено для кращого ефекту використовувати додаткові засоби: віск, гелі, лак, муси тощо.

Барбершоп Lumberjack спеціалізується на стрижках Man Bun в будь-яких варіаціях. Майстри допоможуть підібрати індивідуальний стиль, порадити, а також, яку бороду краще носити з пучком.

 

Поділитись

Новини по темі: