Заборона наркотичних речовин не зупиняє саму проблему. В суспільстві досі через швидку специфіку звикання досить чимало наркозалежних.Історії початку підсідання у кожного майже однакові, але зводяться до різних сценаріїв: фатальний, кримінальний, реабілітаційний, депресивно-суїцидальний, табула-раса. Вибір за кожним, проте нині не є проблемою при повному свідомому прийняттю рішення, залишити наркотики та їх побічні дії в минулому. Найчастіше такі ребцентри маю свою вузьку специфіку, але головне тут фаховий персонал та дієві сучасні методики. Одним із таких центрів є https://reboot.net.ua/snjatie-lomki/, де спеціалізуються на різних випадках абстиненції, знятті ломки в Києві різними методиками.
Абстинентний синдром: як розпізнати
Не так часто вживається цей термін, проте з фільмів, літератури та просто в сленгу поняття “ломка” означає непереборне бажання отримати чергову дозу наркотиків. При цьому людина настільки засліплена цим бажанням, що не контролює себе в діях та свідомості.
Як можна допомогти в таких випадках? Найкращих способом буде проведення процедури зняття ломки, але потрібно знати точну симптоматику цього стану.
Розпізнати абстинентний синдром можна за наступними ознаками:
- зуниці будуть розширеними з сльозоточивістю,
- спостерігаються судомні скорочення, можливі навіть епілептичні напади,
- скачки тиску та температури тіла, зміна швидкості пульсації,
- ломота тіла, суглобів, запаморочення та навіть галюцинації,
- підвищене слиновиділення, нудота,
- нервозність, агресія та дратівливий стан,
- безсоння тощо.
Як проводиться зняття наркотичної ломки
У центрі «Reboot» в Києві можна зробити процедуру анонімно та двох варіантах:
- домашніх умовах,
- стаціонар.
Перший варіант буде оптимальним для критичних ситуацій, коли людину важко транспортувати, а провести необхідні маніпуляції зможе надати швидка наркологічна допомога.
Стаціонарний центр детоксикації - це доправлення до клініки з необхідним обладнанням та є звичайно кращим варіантом.
Суть процедури
Зняття симптомів ломки відбувається методом прокапування внутрішньовенно спеціальними препаратами для виведення токсинів та зняття симптомів. Також необхідно буде провести подальшу реабілітацію для відновлення та зміцнення організму від інтоксикації на наслідків наркотичних засобів.
Тривалість лікування залежить від багатьох індивідуальних факторів та має визначатись після усіх необхідних обстежень, результатів аналізів стану пацієнта.