28 листопада, 2023
Ми в соцмережах

Купуєте мотокуртку? Зверніть увагу на ці особливості

  • 16 листопада, 2023 16:45

Купуючи мотоамуніцію звертають увагу на вартість, матеріали, бренди. Також враховують вік людини, стать і стиль їзди. Бо навіщо мотоциклісту, який катається тільки по місту, шолом Інтеграл або повне спорядження, включаючи мотоботи на моточерепаху? З другого боку, якщо ви гонщик, то навряд чи амуніція з текстилю (ще і сітчастого) стане у нагоді під час перегонів.

Розібратися в усіх особливостях мотоекіпіровки допоможуть консультанти сайту МотоСтиль. Але навіть маючи доступ до якісних товарів і рекомендацій досвідчених експертів, варто прискіпливо оцінити різні деталі. Про які чомусь покупці забувають. Отже якщо ви вирішили купити мотокуртку https://motostyle.ua/motoekipirovka/motokurtki, оцініть її до дрібниць, бо навіть від такою дрібниці як блискавка залежить і ваш комфорт, і ваша безпека.

Дрібниці, які впливають на комфорт та безпеку

До таких на перший погляд незначних деталей відносять:

  • Підкладку;
  • «Систему» вентиляції;
  • Застібки (їх кількість та види);
  • Комір;
  • Регулювання манжетів та рукавів;
  • «Модульність».

На мотокуртках, представлених на вибір споживачам, можна побачити знімні підкладки і незнімні. Другий варіант – то елемент з сітки або бавовни. Наявність знімної підкладки то завжди плюс. По-перше, її завжди можна зняти та випрати. По-друге, вона здатна виконувати функції «утеплювача». А оскільки кріпиться вона до куртки за допомогою спеціальних застібок або блискавки то її не важко зняти. Отже у вас буде куртка два в одному – і на літо, і на зиму. Популярністю користуються мотокуртки з підкладковим шаром – мембраною. Це по суті дихаюча і одночасно водонепроникна вставка.

Вентиляція на мотокуртці – це спеціальні елементи з сітки і отвори на блискавці. Це рішення (отвори) часто зустрічається на літніх мотокуртках. Тоді як шкіряні моделі мають перфоровані елемент,  які гарантують циркуляцію повітря.

А от для того щоб забезпечити «герметичність» куртки, потрібен так званий клапан внутрішній, який проходить за блискавкою по всій висоті мотокуртки.

Обираючи куртку для мотоциклу, також треба звернути особливу увагу на комір. Він не має бути ані широким, ані занадто вузьким.

Наявність системи вентиляції, підкладки знімної, мембрани гарантує що цю куртку можна буде використовувати і влітку і взимку. Такі моделі називають «три в одній». Бо це і літня куртка для мотоцикла, і зимня (якщо додати підкладку виготовлену з софтшелу) і осіння, якщо ще використати водонепроникний верхній шар.

Ви здивовані що існують різні мотокуртки, і є багато характеристик, на які треба звертати особливу увагу? Консультанти MotoStyle готові поділитися якщо не всіма то більшістю секретів про мотоамуніцію і тим самим допомогти вам купити кращу мотокуртку, ще і по доступній ціні.

Поділитись

Новини по темі: