28 травня, 2024
Ми в соцмережах

Корпоративна англійська: спільна мета і командна робота

  • 22 листопада, 2023 18:40

Англійська вже давно зі статусу шкільного предмету перейшла в розділ мастхев знань та вмінь, які точно знадобляться в житті, особливо якщо є амбітні цілі міжнародних масштабів. Спілкування без бар’єрів дозволяє отримувати більше переваг і зисків. Саме тому багато корпорацій та компаній прагнуть підняти скіли та знання свого персоналу. Корпоративне вивчення англійської з https://speakwell.ua/corporate все дедалі більше об’єднує компаній та колективів. У чому переваги такого навчання, як проводять заняття та які результати можна отримати по закінченню? На питання шукали відповіді в провідних викладачів англійської мови. 

Міжнародне спілкування

Звичайно не дивна, що багато українських компаній прагнуть більшого реалізування та розширення співпраці не лише на теренах країни. Як мінімум пошук інвесторів та виходів на інші ринки потребує й мовних знань для спілкування й ведення міжнародних переговорів.

Навіть більше, Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про застосування англійської мови в Україні. "За" проголосували 278 нардепів. 

Йдеться про законопроєкт, який офіційно закріплює статус англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування в Україні.

До цього вивчення англійської серед українців теж в рази збільшилось, що вагомо впливає на загальну картинку. Проте індивідуальне вивчення англійської - це більш про самореалізацію. А ось відносно новим витком стало корпоративне вивчення.

Корпоративне вивчення англійської

Не так багато мовних центрів займаються саме цим напрямком, спеціалізуючись на рамдомних групових чи індивідуальних заняттях. Проте ніша вивчення англійської колективом, який працює разом над спільними проєктами та заради єдиної мети, має в рази вище мотиваційну затребуваність і потребу.

Головний акцент на місці проведення занять англійської:

  • це може бути безпосередньо в офісі компанії,
  • або ж онлайн.

Перед цим слідує презентація, тестування співробітників та складення програми. Проводиться пробне заняття й лише тоді підписується договір.

Переваги корпоративної англійської

Багато компаній таким чином мотивують персонал до нових звершень. Адже робота приємніша, коли здобуваєш щось нове та корисне, та ще й отримуєш зарплатню. 

Серед переваг можна виокремити:

  • підвищення конкурентоспроможності,
  • фахова спрямованість англійської, що стосується сфери діяльності,
  • можливість самореалізації,
  • навчання на території офісу, як додаткова опція зайвих витрат часу на поїздки в мовні центри,
  • високий результат після освоєння програми.

Працює лише кваліфікований персонал, який розробляє індивідуальний підхід й оптимальну програму від класичного розмовного до спеціалізованого ділового курсу. 

Поділитись

Новини по темі: