18 листопада, 2024
Ми в соцмережах

Короткий гід у виборі якісних навушників

  • 14 березня, 2024 9:20

У пошуку якісних аксесуарів, які стосуються аудіо можна легко заплутатись у різноманітті пропозицій ринку. Побоювання натрапити на м’якокажучи “погані” навушники виникають у всіх, особливо це стосується покупки в інтернет-магазинах, де девайс можна побачити лише на картинці, без примірювання  тим паче прослуховування. Ситуацію можна вирішити. Тому оптовий сервіс https://itsellopt.com.ua/others/audio-ustroystva розповість, як відрізнити хороші навушники від поганих за ключовими характеристиками.

Звук - найважливійший параметр

У першу чергу треба звернути увагу на головні характеристики:

  • частотний діапазон - бувають низькі, середні та високі частоти. Оптимальний стандарт 20 – 20000 Гц. Середньостатистичне людське вухо чує звуки саме у цьому діапазоні, тому менші межі означатимуть втрату якості відтворення. 
  • Амплітудно-частотна характеристика (АЧХ) - цей паарметр часто не вказується, його потрібно шукати в пошукових запитах. Якщо не вдаватись в деталі, то чим рівніше АЧХ, тим менше спотворень. 
  • чутливість в дБ, або ж гучність звучання навушників на різних девайсах. Також це можна поєднати з показником імпеданс - це коли не лише голосно, але й максимально якісно.
  • тип драйвера, або гідний результат може бути в девайсах навіть не космічно дорогих.

Які бувають навушники за конструкцією

Головне протистояння та вибір припадає далеко не за характеристиками, а за формою та ціновою політикою. Проте тут потрібно визначитись з призначенням - для чого та де будуть використовуватись навушники. Адже кожен тип має як свої переваги, так і недоліки. Щодо категорії купити навушники оптом варто враховувати наступні конструкції:

  • вкладиші - найпоширеніші та найкомпактніші, які зручно носити в кишені сумки чи гаманця. З головних особливостей: не давлять на голову, рідко втомлюють, проте не забезпечують шумоізоляцію, що впливає на загальне звучання,
  • вакуумні - вставляются прямо у вушний канал, тому мають відповідну назву внутрішньоканальні. Із явних плюсів: висока шумоізоляція, щільне звучання басів та гучності,
  • накладні - мають обруч та чаші, але компактні та портативні. Гарне звучання може трішки підпортити лише надлишковий тиск на вуха чаш,
  • повнорозмірні, що повністю закривають вухо. Мають зручну посадку та за рахунок цього високу звукоізоляцію. Такий варіант як найкраще підходить геймерам.

У всіх випадках варто проаналізувати матеріал та якість виготовлення девайсів. Також варто врахувати тип підключення: бездротове, дротові, гібридні тощо.

Поділитись

Новини по темі: