17 червня, 2024
Ми в соцмережах

Коли потрібен ремонт Айфона та як його зробити

  • 30 травня, 2024 15:28

iPhone щороку стає все більш технологічним та потужним. Apple приділяє багато уваги міцності та надійності матеріалів, додає захисне скло, щоб захистити гаджети від пошкоджень. Проте повністю уникнути поломок неможливо.

Ремонт Айфонів https://serviceinua.com/uk/model/iphone-2/ проводять із різних причин. Деякі несправності відносяться до типових та усуваються за кілька годин, інші, рідкісні та складні, потребують більше часу. Проте в будь-якому випадку варто звертатися до професіоналів, а не намагатися впоратися з проблемою самостійно.

Як проводиться ремонт iPhone

У сервісному центрі завжди враховують не тільки скарги власника, а й модель смартфона, адже у кожної є слабкі місця. Компанія SERVICEinUA має великий досвід усунення поломок будь-якої складності, тому майстру не знадобиться багато часу, щоб визначити причини некоректної поведінки девайсу.

Для перевірки спочатку проводять діагностику ー ця послуга безплатна. В процесі виходить зрозуміти, в якому стані перебувають внутрішні деталі та які саме складники потребують заміни. Результати перевірки повідомляють клієнту до того, як виконати роботу ー саме власник приймає остаточне рішення щодо ремонту. Такий підхід дозволить уникнути зайвих витрат.

Після завершення роботи фахівець проводить діагностику повторно, щоб визначити, чи вдалося усунути несправність. Після цього готовий девайс повертають клієнту. SERVICEinUA надає гарантію на всі проведені роботи та встановлені запчастини, тому можна не сумніватися в надійності майстрів центру. Працівники компанії суворо та точно дотримуються всіх стандартів Apple.

Які види ремонту iPhone виконують фахівці SERVICEinUA

Тут можна замовити відновлення будь-якої складності, адже завдяки багатому досвіду майстри добре розбираються в телефонах Apple різних років випуску. Сервісний центр ServiceinUa найчастіше надає такі види послуг:

  • заміна скла, тачскріну. Екран ー найбільш чутлива деталь девайсу, він майже завжди вкривається тріщинами та сколами після падіння або удару. В деяких випадках достатньо встановити нове заводське скло, а іноді доводиться міняти повністю увесь дисплейний модуль;
  • заміна корпусу. В результаті падіння страждає не тільки екран. Ця робота досить складна, адже потрібно повністю демонтувати корпусні панелі, іноді зняти й сталеву підложку. До корпусу кріпляться системна плата, акумулятор, шлейфи кнопок та інші деталі;
  • заміна акумулятора. На Айфонах встановлюють батареї з великою ємністю, проте з часом вони виходять із ладу. АКБ розраховані на 2-3 роки служби або менше, потім потрібно встановлювати нові. Це роблять тоді, коли ємність знижується до 85-80%;
  • заміна мікрофона. Якщо він вийшов з ладу, не потрібно демонтувати всі елементи гаджета. Не завжди потрібно встановлювати новий мікрофон ー в більшості випадків достатньо добре почистити його від забруднень, які з’являються як результат частого використання;
  • заміна скла камери. Необхідність у такій роботі виникає, коли знижується якість фото та відео без об’єктивних причин. Найчастіше блок камери псується після падіння або через подряпини.

Можуть знадобитися й інші роботи ー наприклад, заміна кнопок гучності, динаміків, Face ID. В будь-якому випадку важливо використовувати тільки оригінальні деталі, щоб повністю відновити роботу девайсу.

SERVICEinUA ー сервісний центр, де точно знають, як повернути життя Айфону різних років випуску. Компанія працює щодня без вихідних, офлайн-точки у Києві знаходяться на Хрещатику, вул.А. Ахматової та Оболонському проспекті.

Власники iPhone також час від часу стикаються з необхідністю ремонту. Краще не намагатися усунути поломку самостійно, а звернутися до досвідчених фахівців. SERVICEinUA ー це гарантія на роботи та запчастини, тільки оригінальні деталі та оперативність.

Поділитись

Новини по темі: