6 жовтня, 2024
Ми в соцмережах

Які форми пакетів найпопулярніші в Україні

  • 6 липня, 2024 8:02

Для споживача поліетиленовий або біорозкладний пакет – найзручніший шопер для покупок та сумка на всі випадки життя для перенесення будь-яких речей. А для бізнесу в Україні це ще й чудовий рекламний майданчик, що дозволяє «вийти в народ» із мінімальним рекламним бюджетом. Бренд може замовити виготовлення пакетів з логотипом
у виробника. потім повернути за них гроші й знову вкласти кошти в оборот. Чим якіснішими та красивішими будуть пакети з лого – тим більше буде охоплення аудиторії та вища офлайн-конверсія.

1. Види пакетів та матеріалів, з яких виготовляються пакети

Що таке пакет ПВД, з якого поліетилену краще замовити міцний та дешевий пакет майка, ніж ПСД відрізняється від ПНД та ПВД – такі питання часто виникають у замовників.

Зараз в Україні можна замовити виробництво поліетиленових пакетів із двох принципово різних видів сировини:

  • Поліетиленові пакети. Виготовляються із гранул поліетилену, отриманого в процесі переробки нафтопродуктів.
  • Біорозкладні пакети. Виготовляються із гранул біоосновного полімеру (biodegradable plastic), джерелом якого служить ферментований кукурудзяний крохмаль.

Існує кілька видів поліетилену, який використовується у виробництві пакетів:

  • ПНД – дуже міцний поліетилен високої щільності та низького тиску. Характерно шарудить при зминанні, поверхня неглянцева, нееластична і практично не розтягується, легко протикається гострими предметами.
  • ПВД – еластичний поліетилен низької щільності та високого тиску. Має глянсову поверхню, не шарудить, не змінюється з утворенням заломів, тому підходить для нанесення повнокольорового друку.
  • ПСД – у складі такої плівки присутні гранули ПВД ​​та ПНД у різних пропорціях. З ПСД можна зробити на замовлення еластичні, прозорі та водночас міцні пакети.

2. Основні відмінності між різними формами пакетів

Які бувають види пакетів за формою? Які з них потрібні у хлібному кіоску чи кондитерському магазині, а які більше підійдуть для гіпермаркету чи овочевого павільйону?

Виробники пропонують три типи пакетів:

  • Пакет майка – має міцні цілісні ручки та бічні складки, за формою дійсно нагадує майку. Підходить для пакування важких та об'ємних вантажів масою до 20 – 25 кг.
  • Пакет банан – квадратний або прямокутний пакет із прорубною ручкою овальної форми, зазвичай має донну складку. Його можна використовувати для упаковки будь-яких предметів та товарів, але витримує пакет банан до 10-15 кг.
  • Пакет петля – має приварні ручки у формі петлі. Найчастіше використовується не як шопер, а як міцна багаторазова пластикова сумка.

Фортеця, обсяг пакету, зручність упаковки в нього товару залежить не тільки від форми кулька, а й від додаткових елементів. При замовленні виробництва поліетиленових пакетів можна вибрати посилену ручку, збільшену донну або бічні складки.

3. Що найчастіше використовують для брендування

Брендувати можна всі типи пакетів. Для магазину одягу та взуття, галантереї та канцтоварів підійде пакет банан із логотипом. У супермаркеті, «магазині біля будинку», в точці фірмової торгівлі від виробника не обійтися без пакетів майка з лого. В еколівці обов'язково мають бути брендовані біологічні пакети майка, тому що клієнти екомаркетів вибирають натуральні продукти та користуються речами, які не шкодять навколишньому середовищу.

4. Де можна замовити виготовлення?

Замовити виробництво брендованих пакетів із логотипом можна у виробника, тобто безпосередньо на заводі. Наприклад, один з найбільших виробників упаковки в Україні, відомий замовникам як торгова марка МПАК, виготовляє на замовлення всі види поліетиленових та біорозкладних пакетів.

Що потрібно для виготовлення пакетів? При замовленні слід враховувати специфіку ваших товарів чи виду діяльності. Наприклад, для кондитерських павільйонів та хлібних кіосків зазвичай замовляють маленькі пакети майка, для супермаркетів – великі, причому різного розміру та вантажопідйомності «під кожну покупку». Також при виборі плівки слід враховувати властивості поліетилену. Для споживчої упаковки більше підійде прозорий ПВД, для виготовлення пакетів для сміття – міцний та еластичний ПСД, для бюджетних пакетів майка – дешевий та міцний ПНД.

Поділитись

Новини по темі: