18 листопада, 2024
Ми в соцмережах

Яке хірургічне обладнання необхідне ветеринарній клініці?

  • 14 лютого, 2024 17:05

Правильно обладнаний хірургічний блок полегшує роботу ветеринарної команди і дає змогу надавати якісні послуги пацієнтам-вихованцям. В обов'язкове оснащення сучасної клініки входять не тільки традиційні хірургічні інструменти, а й спеціальні меблі та апарати, що дають змогу підвищити ефективність медичної допомоги.

Повний спектр хірургічного обладнання в Україні пропонує спеціалізований магазин BIOVET.UA, який понад 10 років постачає на вітчизняний ринок якісну техніку для ветеринарії та тваринництва. 

Що має бути в хірургічному відділенні ветеринарної клініки

Виконання оперативних втручань передбачає наявність певного набору інструментарію.

Хірургічні інструменти

Об'ємна група медвиробів, до якої входять:

  • пінцети;

  • скальпелі;

  • голкотримачі;

  • пінцети;

  • ретрактори;

  • тканинні гачки.

Залежно від спектра послуг, що надаються, стандартний набір може бути доповнений приладами для проведення вузькоспеціалізованих процедур — ортопедичних, офтальмологічних і стоматологічних.

Столи для огляду та хірургічних втручань

Залежно від унікальних вимог клініки, ви можете вибрати столи різних видів:

  • з V-подібною стільницею;

  • електричні;

  • гідравлічні.

Усі вони забезпечують стійкість, мобільність та універсальність під час роботи. Основні особливості меблів — можливість регулювання відповідно до розмірів тварини та отримання оптимального доступу до досліджуваної області.

На відміну від стандартних поверхонь, ці столи призначені для регулярного чищення та дезінфекції.

Освітлення

Ветеринару необхідний максимальний огляд тіла пацієнта, щоб точно діагностувати захворювання, усувати фізичні ушкодження і проводити точне лікування. Ви можете вибрати великий і яскравий хірургічний світильник або більш концентрований оглядовий, а також налобні або ручні ліхтарі.

Ветеринарний стетоскоп

Стетоскопи — стандартні інструменти для медпрацівників усіх галузей, включно з хірургами. Але ветеринарні дають змогу оминути шерсть і мускулатуру тварин, що допомагає почути звуки серця і легенів будь-якої тварини — великої чи маленької, завдяки спеціально розробленим акустичним чашкам. 

Апарати для анестезії

Анестезіологічне обладнання у ветеринарній практиці забезпечує тваринам достатню кількість кисню, вентиляцію та дихання під час наркозу. Також змішує анестетики відповідно до заздалегідь встановлених концентрацій, використовуючи переважно автоматизований процес, який зводить до мінімуму ризик для пацієнта.

Насоси для внутрішньовенних вливань

Наявність такого обладнання допоможе керувати подачею лікарських речовин з постійною швидкістю (CRI) і дасть змогу досягти бажаного ефекту лікування. 

Автоклави та стерилізатори

Апарати, що виконують одночасно дві функції:

  • Забезпечують якісну дезінфекцію інструментарію, надійно видаляючи забруднення.

  • Подовжують термін служби інструментів, які в процесі роботи можуть піддаватися впливу органічних рідин, агресивних хімічних речовин, розчинників і засобів для чищення.

Автоклави бувають різних розмірів. Для клініки з великим обсягом роботи рекомендується купувати крупні прилади, щоб підвищити ефективність і не тримати автоклав увімкненим весь день. При цьому автоматичний або цифровий стерилізатор забезпечує більш швидке виконання операцій, ніж ручна версія.

Обігрів тварин

Гіпотермія під час наркозу — серйозна проблема для ветеринарних пацієнтів. Щоб уникнути падіння температури тіла і прискорити процес відновлення, використовуються спеціальні системи обігріву. Вони складаються з ковдри, що надувається, і блоку, який відповідає за генерацію і подачу теплого повітря. Їх можна використовувати під час операції, реанімації та реабілітації тварини.

Хірургія, купити яку можна з гарантією виробника і доставкою по всій Україні, представлена в каталозі компанії «БІОВЕТ».

Поділитись

Новини по темі: