11 січня, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Інтернет
  • Яка медтехніка полегшує реабілітацію і догляд за лежачими хворими

Яка медтехніка полегшує реабілітацію і догляд за лежачими хворими

  • 22 грудня, 2023 17:45

Прикути людину до ліжка на тривалий час або назавжди може тяжке захворювання, складна операція, отримана травма тощо. Статися це може у будь-якому віці. Тому виробники передбачливо виготовляють сучасне медичне обладнання, яке сприяє реабілітації, як для дорослих, так і для дітей.

Щоб полегшити існування хворого з обмеженими можливостями, а також участь тих, хто доглядає за пацієнтом, варто завітати у магазин реабілітаційних товарів Baldinelli. В каталозі можна знайти як засоби, що попереджають травми, хвороби, так і необхідні під час лікування.

Основні види продукції

Спеціалізовані пристрої для літніх людей і тяжкохворих пацієнтів виготовляються різної спрямованості. Одні їм допомагають швидше одужувати, бути мобільними. Інші зручні для догляду за пацієнтами, які прикуті до ліжка назавжди. Продукція представлена як провідними вітчизняними, так і європейськими виробниками.

Функціональні ліжка

Дехто вважає, що медичні конструкції не несуть жодної користі. Що вони — лише зайва витрата грошей. Але насправді навіть найпростіші моделі мають відмінності від класичних лож для здорових людей.

На відміну від стандартних ліжок, товари для реабілітації хворих мають кілька сегментів. Їх можна регулювати вручну або за допомогою пульту керування. У односекційних моделей рухається лише головна частина, тоді як багатосекційні дозволяють вибирати різні положення, навіть зручно посадити людину.

Протипролежневі матраци

При постійному лежанні в одному положенні тіло людини може покритися ранками. Щоб захистити м'які тканини від пролежнів, фахівці радять використовувати не лише ліжко для лежачих хворих, а й спеціальний матрац. Він вибирається залежно від тяжкості захворювання, фізичних можливостей користувача і ступеню проблеми. Виріб може бути статичним, комірчастим або балонним.

Подушки від пролежнів

Ортопедичний виріб кладеться на стілець, в інвалідний візок, крісло. Він знижує ризик появи у людей з обмеженими можливостями пролежнів.

Форма обладнання для професійної реабілітації інвалідів може бути стандартною квадратною, круглою, конусоподібною, прямокутною. Розмір також можна вибрати, враховуючи потреби.

Санітарні пристосування

Люди, які опинилися у складній ситуації, не завжди можуть самостійно відвідувати туалет, душ. Це стосується не лише інвалідів, але й пацієнтів похилого віку, з травмами. Багатьом з них може знадобитися туалет для інвалідів. Конструкції бувають стаціонарними, з колесами, складаними. Залежно від моделі, пристрій можна поставити біля ліжка маломобільної людини в стаціонарі або в побутових умовах або ж у туалеті.

Серед інших санітарних пристосувань виділяють стільці для прийняття ванни, душа, насадки на унітаз, поручні, сходинки тощо. Усі вони дійсно є корисними як для хворого, так і для помічників.

Опори для пересування

Асортимент пристроїв дозволяє підібрати засіб під будь-які потреби. У більш простих випадках хворий може користуватися тростиною. Найпростішими є бюджетні вироби. Але є й такі, що можуть регулюватися за висотою, з розгалуженнями у нижній частині для більшої стійкості. При більш складних проблемах лікарі радять використовувати милиці, ходунки, ролери.

Милиці діляться на підлокітні і пахвові. Ходунки — на фіксовані, крокуючі, універсальні. Дуже зручні у використанні ролатори, укомплектовані 4-ма колесами, за допомогою яких можна вирушати в походи магазинами та тривалі прогулянки.

Це далеко не весь список реабілітаційного обладнання для опорно-рухової системи інвалідів. Що потрібно в конкретному випадку, може порадити лікар. Вибрати найкомфортніший варіант допоможуть представники спеціалізованого магазину.

Поділитись

Новини по темі: