15 квітня, 2024
Ми в соцмережах

Як вибрати аксесуари для сучасного автомобіля?

  • 31 березня, 2024 13:45

Сучасні автотовари представлені широким спектром технологічних та функціональних моделей. Вони мають потужний потенціал в забезпеченні комфорту та безпеки як водія так і пасажирів. Відомі бренди Baseus, Hoco, McDodo пропонують автовласникам різноманітні електроприлади, аксесуари для прибирання та екстреного ремонту. Купити оптом автотовари від надійних виробників - це оптимальний спосіб забезпечити авто всім необхідним за невеликі кошти.

Зручні автоаксесуари для смартфона

Автомобілісти, що прагнуть залишатись на зв’язку 24/7 не можуть обійтися без зручних та практичних аксесуарів для використання смартфонів і планшетів в машині.

Тримачі для смартфонів

В салоні сучасного автомобіля тримач для смартфона є невід’ємною частиною. Холдери Hoco  забезпечують постійний доступ до ґаджета, дозволяють здійснювати дзвінки, використовувати GPS-навігатори і, найголовніше, тримають екран в полі зору водія. 

Автомобільні зарядні пристрої

Прилади для швидкої та безпечної зарядки ґаджетів - це потрібна річ не лише для тривалих подорожей, а й в умовах міста. Вони працюють від прикурювача і мають широкий функціонал. Сучасний прилад Baseus Magic Series PPS, зокрема, дозволяє заряджати декілька приладів одразу, виводить на спеціальний екран напругу та підтримує технологію Quick Charge.

Практичні рішення для безпеки на дорозі

Безпека на дорозі - питання завжди актуальне, позаяк неприємні ситуації, поломки і аварії трапляються постійно. Сучасні автомобілі оснащені різноманітними системами безпеки, але додаткові аксесуари, як-от відеореєстратори та системи спостереження за мертвими зонами, можуть підвищити рівень безпеки під час руху та паркування.

Автотовари для екстреного ремонту

Найбільш розповсюдженими збоями в роботі автомобіля є пробиті шини та розряджений акумулятор. Часто вони не потребують серйозного ремонту, але авто втрачає здатність їхати і водієві доводиться витрачатися на евакуатор. Компактний автомобільний компресор Baseus Mega Energy Pump та пускозарядні пристрії ХО можуть значно зекономити час та кошти автовласника.

Технологічні новинки для чистоти автівки

Чистота салону - це один із чинників, що забезпечують комфорт водія та пасажирів. Завдяки практичним і зручним аксессуарам для догляду за салоном, можна підтримувати своє авто в ідеальному стані повсякчас.

Автомобільний пилосос

Мініатюрні але потужні сучасні автопилососи здатні за короткий час і з мінімальними зусиллями водія навести лад в салоні авто. Автономні пилососи, як от USAMS Mini Handheld Vacuum Cleaner, працюють від вбудованого акумулятора і заряджаються за допомогою універсального USB-C кабеля. Велика частина пилососів працює від автомобільного прикурювача. До таких належить автомобільний пилосос XО Car Vacuum Cleaner.

Для мийки автомобіля бренд Baseus пропонує спеціальний набір Simple Life Car Wash Suit. Він включає все необхідне для якісного клінінгу як із професійної мийки.

Загалом, автотовари - це корисна та функціональна частина сучасної електроніки. Обрати та замовити необхідні аксесуари із найбільш вигідними умовами дозволяють оптові онлайн-магазини, що пропонують широкий спектр електроніки від виробника.

 

Поділитись

Новини по темі: