11 січня, 2025
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Інтернет
  • Як підібрати практичні та стильні меблі для дитячої кімнати школяра?

Як підібрати практичні та стильні меблі для дитячої кімнати школяра?

  • 26 листопада, 2023 13:21

Щоб забезпечити комфорт під час виконання домашніх завдань, потрібно правильно підібрати меблювання для робочого місця. Від того, наскільки зручно буде школяреві, значно залежить ефективність навчання. Сьогодні знайти підхожі моделі не складає труднощів – так, інтернет-магазин vitalmebli.com.ua пропонує широкий асортимент готових виробів, також можливе виготовлення на замовлення. При виборі насамперед необхідно враховувати розміри меблів. Зручна висота стола для першокласника складає 52 см, для учня 2 – 3 класу – 60 см, школяра середніх класів – 70 см, а старшокласника – 80 см. При цьому ширина стільниці повинна бути як мінімум у 70 см, а глибина стола – 50 см. Якщо на столі планується розміщувати ноутбук, ширину стільниці рекомендується дещо збільшити, аби відстань до монітора складала не ближче, ніж 50 см.

Щодо крісла, доречно надати перевагу м’якій моделі, у якій є змога регулювати висоту самого крісла, спинки та глибину сидіння. Покращить комфорт наявність підлокітників. Бажана колірна гама меблів для робочого місця – пастельні тони, відтінки синього, зеленого, коричневого. Вони не відривають від навчального процесу та водночас мають привабливий вигляд.

Спальне місце: для повноцінного та здорового відпочинку


Купувати спальні меблі слід лише, обравши надійний меблевий магазин − так можна бути впевненим у безпечності матеріалів та якості виконання.

Ідеально, щоб спальним місцем слугувало односпальне або полуторне ліжко з ортопедичним матрацом, зручним узголів’ям та міцним каркасом. У такому разі дитина зможе швидко розстеляти та застеляти постіль. Доречно, якщо у конструкції ліжка передбачені ніші для білизни – це посприяє розумному використанню площі кімнати.

Коли приміщення дитячої невелике, можна обрати компактний розкладний диван зі зносостійкою тканинною оббивкою. Довжина виробу повинна бути на 30 – 40 см більшою, ніж зріст користувача. Краще надати перевагу відтінку, на якому будуть непомітні дрібні забруднення, а яскравості внести, розташувавши цікаві за дизайном декоративні подушки. Якщо було вирішено замовити меблі онлайн, слід пам’ятати, що тон на екрані може злегка відрізнятися від реального, але ці розбіжності несуттєві. Найпростіші в експлуатації модульні безкаркасні моделі, а також екземпляри з викатним механізмом або типу «акордеон» – вони відмінно підходять для дітей молодшого шкільного віку. Для підлітків уже можуть встановлюватися дивани з будь-якими іншими системами розкладання.

Меблі для зберігання: все потрібне у зоні досяжності


Шафа та полиці мають бути місткими, а також доступними для юного мешканця кімнати. Так, положення та висота полиць повинні бути такими, щоб дитина змогла без труднощів користуватися меблями самостійно. Щодо виду меблювання, можна обрати:

  • Набір, у який входять декілька окремих невеликих шафок пеналів, комод, тумби та стелажі. Такі комплекти складаються індивідуально, а елементи підбираються з огляду на кількість речей та потреби дитини, в єдиній стилістиці та колірній гамі.
  • Стінка з декількома відділеннями. У ній уже є вбудований комод, полиці та інші елементи в одному корпусі. Стінки підходять для старших дітей, які можуть дістатись до полиць і відсіків, розташованих високо. Для встановлення стінки повинно бути достатньо площі, адже у компактній кімнаті стіна, повністю зайнята гарнітуром, візуально перевантажить простір.
  • Містка шафа-купе. Можна легко вибрати форму, яка впишеться в кімнату, не займаючи надто багато місця – пряму, кутову, радіусну. Наповнення також підбирається за потребами дитини. Перевагою моделей з розсувною системою є ергономічність – для відкривання дверцят не потрібно додаткового простору.

Вдалим рішенням є і вбудовані шафи-купе. Сьогодні виробники пропонують купити меблі вбудованого типу з будь-яким внутрішнім плануванням. Для дитячої кімнати додатковим плюсом буде змога змінювати вигляд такої шафи без зайвих складнощів – так, коли смаки дитини з віком зміняться, і настане час робити ремонт у кімнаті, можна замінити фасади шафи на такі, які гармоніюватимуть з новим інтер’єром.

Теги:
Поділитись

Новини по темі: