3 травня, 2024
Ми в соцмережах

Як підібрати ідеальний телевізор: детальний гайд

  • 21 квітня, 2024 17:38

Відійшов у далеке минуле пошук телевізора з асортименту всього лиш кілька моделей. Там швидше телевізор обирався не власником, а дозволеним в рамках можливого бюджетом. Нині сучасний ринок електронних девайсів дозволяє купити техніку будь-якого розміру, з інноваційними опціями та мультизадачністю. Всього лиш один клік розділу “телевізори” https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/led_televizory.html і одразу потрапляєш у справжній рай. А для ідеального вибору, розглянемо докладний гайд, як вибрати та купити телевізор.

Телевізор - в першу чергу якісна картинка

Насамперед, якість зображення є вирішальною. За це відповідає одразу кілька чинників:

  • роздільна здатність,
  • діагональ,
  • контрасність,
  • частота оновлення екрана.

Ці характеристики у сукупності та звісно ж живий перегляд є тими точками, від яких починається вибір. Тож ігнорувати їх чи ставити на інший план, точно не варто. Але потрібно ще й визначитись зі замірами кімнати, де буде особистий телепростір в оселі.

Де буде стояти телевізор

Оптимальний вибір діагоналі напряму залежить від того, на якій відстані від телевізора буде знаходитись глядач. Тож першочергово потрібна рулетка, аби відміряти відстань від місця встановлення телевізора до дивану. Цей відрізок поділіть на два - що і буде орієнтиром при виборі діагоналі. 

Тут варто зазначити, що найпопулярнішими є універсальні екрани діагоналлю в 32, 40, 43 дюймів.

Якщо точка перегляду в кімнаті буде не одна, то краще вибирати телевізор зі встановленням на спеціальних кронштейнах. Це дозволить обіграти дизайн кімнати та звільнить простір від зайвих тумб, столів, комодів. Також для ідеального місця варто подбати, щоб були розетки, аби не довелось вести подовжувачі та щоразу страждати від кабелів по всій кімнаті. 

Важливим в розрізі встановлення буде затемнена кімната, аби прямі сонячні промені не зробили дискомфорт при перегляді.

Особливості, на які слід звертати увагу

Сучасні телевізори є інноваційними у якості зображення. Проте потрібно врахувати, що різні характеристики - розмір діагоналі та роздільна здатність, варто розглядати в єдиному контексті. Тут працює правило щільності пікселів - чим вона вища, тим динамічна та соковита картинка. Якщо недостатня, то чіткість страждатиме.

Відштовхуватись слід від контенту:

  • перегляд телебачення. З цим мое впоратись спокійно HD або Full HD екран і дивитися чітку картинку на невеликій діагоналі.
  • перегляд фільмів як у кінозалі - параметр найвищої роздільної здатності екрану дозволить дивитись кіно в найкращій якості з усіма тонкощами, глибиною  та реалістичністю картинки.
  • геймерські мають свої фішки.

Різноманіття програмних технологій на сучасних телевізорах в рази покращують зображення. 

Поділитись

Новини по темі: