Як уникнути значних інвестицій у нові програмні платформи та забезпечити додатковий дохід за допомогою корисного функціоналу? Ці питання часто для багатьох фірм постають у хмарних рішеннях. Адже використання моделі надання хмарних послуг - це в своїй мірі заощадження та підтримка потреб бізнесу в ефективний спосіб. Мова піде про особливості використання віртуальних сервісів для бізнесу.
Козир, який визначає хід гри бізнесу
Хмарні рішення - це правильна організація роботи малого та середнього бізнесу як під час кризи, так й в післякризовий період. Адже не слід відкидати моменти нестабільності, штормів та штилів в економіці. Тут й стає в допомозі тип інтернет-сервера, який надає віртуальні ресурси комп’ютерної обробки даних - хмарний сервіс.
Переваги хмарних послуг:
- повсюдний, мережевий доступ до ресурсів: сховища, програм, сервісів,
- доступ для користувачів без взаємодії з кожним постачальником, тобто не має потреби завантажувати хмарну систему на пристрій,
- не потрібно масштабувати фізичну інфраструктуру, контролювати терміни гарантійного обслуговування тощо.
Тому виділення ресурсів можна порівняти з принципом шведського столу: кожен обирає віртуально сегмент з певною процесорною потужністю, необхідним обсягом пам’яті та сховище.
У віртуальних машин є доцільні конфігурації, що працюють за моделлю гнучкості. У порівнянні з фізичним сервером ресурси не мають обмежень, а їх масштабуванн обходиться дешевше й без зайвих витрат часу.
Якими бувають хмарні сховища
Розрізняють три типи хмарних сервісів:
- інфраструктура як послуга (IaaS) - це найпростіший тип хмарних послуг, що надає клієнтам доступ до інфраструктури, такої як сервери та сховища. Такі хмарні послуги підходять для системних адміністраторів.
- платформа як послуга (PaaS) - інструмент для розробників, який надає клієнтам доступ до всієї платформи для розробки та розгортання програм.
- програмне забезпечення як послуга (SaaS) - це найпередовіший тип хмарного сервісу, що надає клієнтам доступ до сервісів, які вони можуть використовувати на будь-якому пристрої з підключенням до Інтернету. Цей варіант найбільше підходить для бізнесу – CRM-системи, тайм-трекери, платформи для керування завданнями та ін.
Зробити правильний вибір краще залучившись допомогою спеціалістів https://www.colobridge.net/. Адже є багато вихідних й підводних у підборі відповідних хмарних рішень під бізнес-потреби конкретної компанії.