25 липня, 2024
Ми в соцмережах

Головні правила покупок на Чорну пʼятницю

  • 7 листопада, 2022 17:52

В останні вихідні осені всі з нетерпінням чекають грандіозного розпродажу — Black Friday. Офлайн та онлайн-магазини в цей день пропонують великі знижки на різноманітні товари. Саме час спланувати купівлю подарунків. Проте, потрібно пам’ятати, що головна ціль продавців — заробити якомога більше. В цей день вони мають можливість розпродати старий товар, щоб звільнити місце для нових партій. З кожним роком попит все більше перевищує пропозицію, тому рітейлери намагаються заманити клієнтів, роблячи більш вигідні акції. Але нескінченно знижувати ціну не можна, тому маркетологи починають вдаватися до хитрощів. Щоб не потрапити на їх гачок, потрібно знати деякі правила покупок.

Виберіть продавця

Кожен інтернет-магазин в день розпродажу акцентує увагу на певних товарах. Так чудові знижки на Чорну п’ятницю 2022 в Алло будуть на гаджети, побутову техніку, товари для здоровʼя, саду та городу, для дітей. Одяг краще шукати в офлайн-бутіках. Тільки потрібно бути дуже уважним, особливо при купівлі онлайн. В цей святковий період активізуються шахраї. Вони створюють фейкові сторінки популярних онлайн-платформ та виманюють кошти. Тому перед оплатою замовлення переконайтеся, що знаходитеся на офіційному сайті продавця.

Список товарів

Сформулюйте його, виокремив головні та другорядні позиції. Тоді не потрібно буде безцільно тинятися по магазину, роздивляючись асортимент чи хапати перше, що сподобалося. Збережете нерви, фінанси й час.

Окресліть бюджет
  

Виділіть певну суму, яку в змозі витрати на шопінг та не зробити шкоди своєму бюджету. Встановлений ліміт вбереже від непотрібних покупок. Якщо плануєте закупівлю в інтернеті, то завчасно внесіть кошти на банківську картку. Підготуйте кілька, на випадок раптових проблем з проведенням платежу. Додайте ще 10–15% від бюджету на оплату можливих комісій, на доставлення або якщо буде дуже вигідна пропозиція. 

Дізнайтеся ціни

Пошукайте товари зі списку на різних торгових майданчиках. Порівняйте їх вартість та запам’ятайте її. Деякі продавці напередодні акції завищують ціни, щоб потім продемонструвати велику знижку. Тому в день розпродажу потрібно уважно дивитися, скільки коштує вибрана річ. Для швидкого пошуку скористайтеся сайтами-агрегаторами. На них зібрані пропозиції з офіційних веб-сторінок.

Дійте швидко

Кількість деяких товарів може бути лімітованою. Тому, якщо певний виріб потрібний, не зволікайте. Тільки уважно перевірте його характеристики, чи відповідають вони заявленим. Якщо придбали в інтернеті не те, що рекламували, зв’яжіться з продавцем та оформіть повернення.

Чорна п’ятниця — гарна можливість дешево придбати важливі речі. Їх можна подарувати близьким чи залишити собі. Керуючись простими правилами шопінгу, вдасться знайти якісний виріб за приємною ціною та не витратити купу грошей.

Поділитись

Новини по темі: