Будинки та квартири тісно підв’язані на забезпеченні функціонування переважно лише електроенергією. Усі побутові прилади, які поліпшують наш комфорт, створюють умови для роботи та відпочинку живляться від електрики. Це стало настільки звично та нормою, що будь-які зміни - це шок та ступор. Але альтернатива при відсутності електроенергії існує і останнім часом величезний попит та вибір зробили цю нішу цілком доступною фінансово. Мова піде про генератори https://stylus.ua/generatory/, їх види, переваги та недоліки.
Типи генераторів
Умовно типи генераторів розрізняють від способу живлення, пального.
- бензиновий - відповідно працює від бензину А-92 або А-95,
- дизельний - функціонує від дизельного палива,
- газовий - працює за рахунок природного, рідкого і пропан-бутана газу.
Відповідно під потреби, функціональність та просто внутрішні переконання кожен тип має свої переваги та особливості. Кожен з них виконує різні умови користування. Саме тому перед вибором варто визначитись в першу чергу з цілями, способом та місцем застосування.
Важливі аспекти
Перед покупкою фахівці радять точно визначитись з такими базовими питаннями:
- частота відключення електроенергії,
- періоди експлуатації: сезонність для заміського будинку чи постійна основа для оселі,
- джерело живлення - основне, аварійне, резервне,
- місце для розположення.
Від цього буде визначатись габаритність. потужність та базові комплектації різних моделей.
Також важливим є виділення бюджету. Проте останнім часом ринок заповнений цим необхідним товаром варіює варіанти різних цінових ніш, які доступні кожному гаманцю середньостатистичного українця.
Відтак для будинку можна обрати генератор будь-якого виробника:
- Hitachi;
- Intertool;
- Stern;
- Stark;
- Титан.
Переваги та недоліки бензинових генераторів
Електростанція з бензиновим двигуном легка в експлуатації, має невелику вагу та працює при різних температурних режимах. З інших особливостей - низький шум та компактність, що не потребує багато місця.
Такі моделі будуть доступніші за інші. А на відміну від того, що дорожче пальне, витрати будуть нижчі за інші види, а функціональність економною.
В залежності від потужності будуть формуватись і варіанти моделей: найнижча - це для поїздки на пікнік, середня - для будинку та найбільша - для офісу чи приміщення. Також розрізняють моделі з різними видами запуску: самостійний та автоматичний, коли при відключенні відбувається перехід на генератор.