30 травня, 2024
Ми в соцмережах

Фабричні чи під замовлення: які краще вибрати меблі для оселі

  • 17 квітня, 2024 13:57

Затишок та комфорт в квартирі або будинку створює меблювання. Тут не важливо, чи це оновлення, або ж облаштування з чистого листа. Важливим є пошук ідеального варіанту, картинки, яку ви обрали в своїх уявленнях. Омріяні моделі меблів досить не знайти в магазинах, складах чи великих каталогах. Альтернативою є  меблі на замовлення за індивідуальними розмірами, що має низку переваг.

Ексклюзивність та унікальність

Ключовою перевагою меблів на замовлення є стовідсотковий ексклюзив. Особливо, якщо популярні моделі меблів зовсім не хочеться як у більшості та клієнт прагне  унікальну річ. 

Професійні майстри створять повний спектр робіт - від замірів до виконання та встановлення. Унікальний дизайн і стилістичні рішення точно одна з причин, чому ціняться меблі під замовлення.

Індивідуальність у меблях

Одним з найголовніших аспектів виконання меблів на замовлення є втілення індивідуального дизайну. Тобто вираз “як з картинки” дійсно в реальності оживає. Будь-яку авторську ідею, або інтерпретацію на інтер’єри знаменитостей можна втілити в життя. 

Не потрібно ставати перед вибором

Увесь тягар меблевих салонів полягає в важкому виборі між різноманіттям наявних меблів. Також сюди додається вагання між кольоровою гамою, комплектацією, матеріалами, розмірами тощо.

Тут різниця очевидна - широкий на перший погляд асортимент увібрав в себе те, що добре продається і є масовим. Оригінальні речі, що прагнуть неординарні особистості і поціновувачі естетики, часто далекі від масовості.

Під замовлення втілюють мрію клієнта:

  • величезний вибір матеріалів,
  • різноманіття комплектуючих,
  • унікальні декоративні елементи.

Серед переваг також є внесення корективів на будь-якому етапі створення меблів. Це важливо при створенні інтер’єру квартири або будинку з нуля. Адже скомпонувати по стилю та якості меблі різних виробників майже неможливо.

Вирішенням стане замовлення меблів за індивідуальними розмірами, що дасть гармонію й довершеність в одному стилі. Додатковим плюсом стане ще й функціональність меблів саме під кожного клієнта.

Тому точно не варто переживати, що розміри не гармонійно впишуться в позначене місце. Професійні фахівці зроблять точні заміри з урахуванням всіх особливостей кімнати і дизайну. Це стосується нестандартних розмірів, а також унікальності.

Ціна/якість

Головний атрибут - якість, яка не сперечається з вартістю. Так, ціна фабричних меблів буде нижчою. Проте критерій якості доволі часто є невтішним та не довготривалим. Також багато елементів важко перевірити - відтак неякісна фурнітура може проявити себе лише з часом та при експлуатації. Звісно, це засмучує власника.

Від таких несподіванок рятує опція меблів на замовлення. Адже тут вибір з якісних матеріалів, які можна побачити.  

 

Теги:
Поділитись

Новини по темі: