Трактори, це слово іноземного походження, від англійського слова трак, це один з елементів гусениці. Зараз, поруч з таким видом техніки, використовуються колісні, які мають таку ж саму назву - трактор. Не зважаючи на те, що це дуже надійний вид техніки, та з часом він все одно потребує ремонту. Тому перед володарем стає питання як відремонтувати, запчастини New Holland один з найкращих варіантів для цього. Трактори відмінні від своїх чотирьох колісних родичів низькою швидкістю та великою силою тяги.
Екскурс в історію
Перші трактори з’явилися ще ХІХ сторіччі, та мали паровий двигун. Наприклад, у Великобританії, на полях працювало більш двох тисяч такої техніки. Наприкінці цього ж сторіччя, Джон Фроліх зробив перший трактор, який працював на нефтепродуктах. Але першим, найбільш придатним для роботи у полях, став триколісний Івел, Дена Елворна, який суттєво відрізнявся від своїх сородичів. Ця машина не була повністю гусенична, попереду стояло колесо.
У ХХ сторіччі з'являється все більше техніки, яка відповідає вимогам сільського господарства, а з 1930 року, майже всі розвинені країни, мали таку господарську техніку, почали будуватися тракторні заводи. Чим більш ставало такого виду техніки, тим актуальніше було питання його ремонту. З’явилися підприємства, які спеціалізувались на виробництві деталей та вузлів для тракторів. Наприклад, виробник що випускає запчастини Tecnoma, за довгі часи роботи, зарекомендував себе з позитивної та якісної сторони. Наразі, до сучасних тракторів, існують такі вимоги:
- швидка заміна прищепного та навісного обладнання;
- можливість користування на швидких, чи дуже малих швидкостях;
- доступність обслуговування та ремонту у польових умовах.
Техніка, яка відповідає таким умовам, користується великим попитом, і відверто, поганих виробників, не існує.
Продивляючись історію розвитку цього виду техніки, можна зробити висновок, що людство відразу дає позитивну оцінку цьому винаходу. За 150 років еволюція пройшла від парових, слабких двигунів до дизельних, з неймовірною потужністю. Сучасні технології дозволяють збільшити продуктивність, зменшуючи витрати палива, тим самим зменшити викиди до атмосфери. Ця техніка, ще на довгі часи залишиться незмінною у сільському господарстві та багатьох інших сферах.