Ми в соцмережах

Де придбати якісний кран для кухні. Критерії вибору змішувача

  • 11 червня, 2022 15:46

Підбір змішувача для кухні є важливим питанням для будь-якого хазяїна, оскільки від цього залежить комфорт використання виробу та його строк служби. Щоб не помилитись при покупці кухонного крану, варто орієнтуватись на надійного постачальника. Краще за все обирати відомі магазини, які співпрацюють з перевіреними часом виробниками.

Серед кращих магазинів кранів для кухні знаходиться Водокран. Зручний сайт, наявність фільтрів, чітких зображень товарів та зрозумілого опису, дозволять швидко відшукати потрібний варіант будь-якому покупцю. Більше того, завжди можна скористатись допомогою компетентного продавця, який розкаже, за якими ознаками варто обирати кран для кухни та яким виробникам краще надати перевагу.

На що слід звернути увагу при виборі крану для кухні

 

Щоб мати смогу користуватись всіма перевагами змішувача на кухні, при його виборі слід звертати увагу не тільки на ціну, а й на інші важливі показники:

  • Матеріал. Він повинен бути стійким до умов використання та довговічним. Серед самих популярних матеріалів для змішувачів знаходяться латунь, силумін, мідь. Також можна побачити керамічні та пластмасові варіанти, які більш доступні по ціні;
  • Розмір. Він буде залежати від розміру мийки. Якщо мийка маленька, краще обрати невеличкий варіант, проте з висувним душем. Це забезпечить ефективність використання змішувача;
  • Спосіб кріплення. Його слід обирати з урахуванням розміру мийки, місця її розташування та стилю кухні;
  • Спосіб увімкнення води. Варто обирати комфортний для себе варіант, перш за все. Також можна запитати у консультанта магазину який кран буде працювати краще та довше.

Обираємо магазин для купівлі кухонного крану

 

При виборі магазину кухонних змішувачів, необхідно слідувати таким критеріям:

  • Асортимент. Краще коли він великий та різноманітний. Це дає змогу знайти оптимальний варіант швидше і говорить про високий рівень магазину;
  • Наявність гарантії. Хороший постачальник гарантує покупцеві якість продукції;
  • Умови оплати та доставки. Слід співпрацювати з компаніями, які пропонують декілька способів оплати та організовують безкоштовну доставки за потреби;
  • Рівень обслуговування. Варто звернути увагу чи надає компанія необхідну інформацію, чи вчасно вона її надає, чи знайомі продавці з правилами розмови з клієнтом і так далі.
  • Швидкість виконання всіх процесів. Краще одразу уточнити який проміжок часу займає оплата, доставка, оформлення гарантії. Також варто звернути увагу на наявність товару на складі на даний момент.

Поділитись

Новини по темі: