10 січня, 2025
Ми в соцмережах

Чому заняття йогою такі популярні?

  • 8 березня, 2024 16:15

Вважається, що йога існує кілька тисяч років. Відбувається постійний розвиток практик, вони мають велику популярність у сучасних людей. Завдяки їм відбувається як поліпшення фізичного стану, так й позбавлення стресів. Йога (Київ) – це не лише фітнес, а й певна життєва філософія.

Достатньо кілька тижнів занять, щоб відчути зміни. У занять практично відсутні протипоказання, обмеження за віком та статтю. Причому не важливо, наскільки підготовлена людина. Достатньо записатися на заняття в https://skyfitness.ua/uk/, щоб змінитися і стати більш гармонійним. Йога також допоможе позбутися зайвої ваги та відкоригувати фігуру.

Чи є користь від занять йогою?

Регулярні тренування дають змогу практично відразу відчути зміни в організмі. Але при цьому важливо дотримуватися всіх рекомендацій тренера. Фахівцеві достатньо кількох занять, щоб навчити знімати напругу, розслаблятися, правильно взаємодіяти з тілом. Якщо вправи правильно виконуються – покращиться самопочуття та фізична форма. Постійні заняття йогою:

·       усунуть болі в попереково-крижовому відділі;

·       покращать поставу;

·       виправлять сколіоз;

·       приберуть відкладення солей;

·       зроблять шкіру більш пружною, м'язи – рельєфними;

·       зміцнять нервову систему;

·       підвищать еластичність та гнучкість м'язових тканин;

·       зменшать вагу;

·       попередять розвиток артриту

Людина навчиться правильному розподілу навантаження на кістково-м'язовий каркас, внаслідок чого краще утримуватиме рівновагу. Займатися можна самостійно у домашніх умовах. Але новачкам потрібен наставник, який проконтролює, наскільки правильно виконуються вправи. У силових асанах можна отримати травму.

Які протипоказання у занять?

Як і у будь-якого фізичного навантаження, у занять йогою є деякі протипоказання. Насамперед, займатися не можна протягом 6 місяців після пологів. Йога категорично заборонена за наявності:

·       ГРВІ, гайморитів;

·       переломів, ударів, міжхребцевих гриж, тріщин та розтягувань;

·       психічних захворювань;

·       хвороб серця та вад його розвитку;

·       травм дельтоподібних м'язів та шиї;

·       хронічних патологій внутрішніх органів

Заняття протипоказані людям, які приймають нейролептики та психотропні препарати. Коли новачки самостійно вивчають асани, можуть травмуватися. Важко відтворити позу за фотографією або відео. Особлива небезпека при неправильному виконанні силових асан криється у можливому пошкодженні зв'язок та м'язів, компресійних травмах хребта. Саме тому правильність виконання має контролювати досвідчений інструктор, він скоригує за необхідності.

Поділитись

Новини по темі: