8 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Біржа криптовалюти Huobi, її переваги та характеристики

  • 4 липня, 2022 18:06

Біржа Huobi представляє собою одну з найкрупніших платформ для торгівлі цифровими активами. Користувачі обирають саме цю біржу через широкий спектр послуг та якісне їх надання. Платформа задовольняє потреби користувачів з різними запитами та зручна в користуванні. Компанія гарантує їм цілодобовий моніторинг безпеки, що забезпечує конфіденційність даних та збереження активів. Мільйони користувачів вже встигли оцінити переваги ресурсу.

Основною перевагою біржі криптовалюти Huobi є моживість здійсн.вати торгівлю цифровими фінансами з будь-якої точки світу. Програма адаптується під різні електронні пристрої та системи. Спільнота Huobi надає змогу отримати відповіді на актуальні питання та помножити свої знання в сфері криптоторгівлі. Компанія цінує кожного клієнта, оскільки вважає його своїм партнером, який працює разом з командою для покращення криптовалюти.

Як зареєструватись та пройти верифікацію на біржі криптовалюти

Кожен процес займає мінімальну кількість часу та відрізняється простотою. Це стосується і реєстрації та верифікації. Щоб зареєструватись на біржі крипотовалюти Huobi слід ввести свої данні, після чого на пошту приходить лист з посиланням для підтвердження реєстрації. Важливо вказати свої справжні дані при реєстрації, оскільки акаунт прив’язується до ра[унку у банку. Також є необхідність надати скан пасопрт для пітдвердження особи та національності. Після цього слід відправити фото з даними документів на руках та скріншот отсанніх трьох вкладів у банку. Завершальним етапом стане верифікація за номером телефону.

Способи вводу та виводу коштів в системі

Ввести кошти в далларах можна через банківський переказ, або за допомогою платіжної системи. В першому випадку розмір комісії становитиме 1%, в другому – 1,5%. За вивід коштів із системи в долларах через банківський переказ знімає 1% комісії. При використанні ж платіжної системи користувачу не доведеться переплачувати. Якшо говорити про ввід та вивід коштів на біржі в юанях, то тут ситуація залежатиме від VIP-рівня. Також кошти можливо вивести в біткоінах та лайткоінах.

Які переваги має криптобіржа Huobi

Користувачі системи торгівлі цифровими активами відмічають такі позитивні сторони:

  • Наявність великої кількості криптовалюти, що дозволяє збільшувати оборот та прибуток;
  • Постійне розширення платформи;
  • Незалежна професійна система оцінки блокчейн-активів;
  • Великий ступінь захисту цифрових активів завдяки великому досвіду компанії в даній сфері;
  • Наявність спеціалізованої системи розподілу, що захищає від DDoS-атак;
  • Більша кількість активів (98%) зберігажться в «холодних» гаманцях з мульти-підписом;
  • Сервісні центри облсгуговування знаходяться по всьому світу;
  • Користувачу надається повний комплекс обслуговування на платформах iOS, Android, Windows I Mac.

 

Поділитись

Новини по темі: