17 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Як укласти рулонний газон на ділянці

  • 26 вересня, 2019 14:04
По завершенню всіх будівельних робіт залишається прикрасити ділянку свіжим газоном. В деяких випадках самостійно виростити траву на території неможливо через недостатній рівень родючості ґрунту. найкращим виходом з цієї ситуації стане придбання рулонного газону. Цей метод без зайвих витрат часу та сил допоможе прикрасити ділянку будь-якого будинку.

Компанія Алеф Строй професійно займається укладанням рулонного газону. Висококваліфіковані спеціалісти допоможуть визначитися з вибором та розмістять газон на території замовника. Компанія виконує індивідуальний підхід, завдяки чому отримує якісний результат. Кожен має змогу отримати якісні послуги за доступною ціною. Дізнатися ціну можливо на сайті компанії Алеф Строй. Вона залежить від площі території та об’єму робіт, які потрібно виконати, відповіли на сайті https://alef-stroy.com/uk/poslugy/ukladannya-rulonnogo-gazonu .
 

Що необхідно знати про укладання рулонного газону:

  • Підготовка ґрунту. Перш за все необхідно розчистити та перекопати землю на ділянці, вирвати корені бур’янів. У випадку поганого відводу вологи ґрунтом необхідно покласти дренаж, а саме гарно втрамбовану гравійно-піщану суміш. Укладання зелені на пагорбах та інших нерівностях виконується тільки після їх зміцнення протиерозійними матами або геотекстилем;
  • Наступним кроком стане внесення мінеральних та органічних добрив, які допоможуть захистити покриття від хвороб. Також це посприяє ефективному приживанню газону. Важливо не перебільшити з додаванням добрив, оскільки їх надлишок може стати причиною пригнічення кореневої системи, що негативно вплине на розвиток рослини;
  • Лише професіонал забезпечить якісне покриття території рулонним загоном, завдяки чому замовник зможе щодня милуватися густим зеленим килимом. Соковита м’яка трава має сильну кореневу систему та не вимагає особливого догляду. Рослини швидко приживаються та вдало розвиваються на новому місці. Компанія Алеф Строй замовляє якісну траву з дерном у надійного постачальника, тому для них характерні свіжість та привабливий вигляд.

Якість укладання рулонного газону та приживання трави залежить від методів, які будуть застосовуватися працівниками. Грамотний підхід до кожного етапу укладання гарантує рівномірне покриття. Однорідний газон без залисин або слабких ділянок допоможе створити привабливий екстер’єр будинку. Для замовлення послуги достатньо заповнити просту форму.
Поділитись

Новини по темі: