18 серпня, 2022
Ми в соцмережах
  • Головна
  • Інтернет
  • Ексклюзив «Ранку з Інтером»: Ольга Сумська стала дизайнером одягу!

Ексклюзив «Ранку з Інтером»: Ольга Сумська стала дизайнером одягу!

  • 22 серпня, 2019 23:28
Сьогодні, 22 серпня, народна артистка України Ольга Сумська відзначає 53-річчя. Свій вік вона не приховує. Ольга прекрасно виглядає і по праву вважається однією з найкрасивіших українських актрис. Напередодні дня народження в ексклюзивному інтерв'ю програмі «Ранок з Інтером» Ольга поділилася секретами краси і щасливих сімейних відносин, розповіла, чому часто їздить до Польщі, рідко бачиться з єдиною внучкою, а також повідала про сюрприз, який готує для українських жінок.

Виявляється, Ольга Сумська зовсім скоро дебютує як модний дизайнер! "Мрії збуваються! Нарешті настав час, коли я можу зосередитися на своєму хобі. Вже цієї осені я презентую колекцію одягу під назвою «Рідна», - ділиться планами актриса. - Це буде стилізований сучасний літній одяг з принтами в українському стилі. Мене надихали картини Марії Примаченко, Катерини Білокур. На подіум вийдуть відомі жінки України - мої подруги, а також мій друг Олег Пінчук. Я закладаю певну енергетику в цю колекцію. Гарантую: в моїй сукні незаміжня жінка зустріне свою долю!»

Паралельно з розробкою колекції модного одягу Ольга Сумська встигає грати в театрі - вона задіяна в семи антрепризних спектаклях - і зніматися в кіно як в Україні, так і за кордоном. Зараз актриса працює над п'ятим сезоном польського серіалу. Для цієї ролі вона навіть вивчила польську мову: «Коли я вперше приїхала на майданчик, сказала: «А давайте я спробую вивчити мову!» Мені дали текст, я записала українськими літерами польські слова і так вчила».

Поки народна улюблениця зайнята на зйомках, домашніми справами займається її чоловік - актор Віталій Борисюк. Ольга впевнена: секрет щасливого сімейного життя - в терпінні: «Це мій секрет і порада всім жінкам - бути терплячими! Я сьогодні відволікаюся від негативу, бережу себе. Коли мені хочеться висловитися, я спочатку порахую до п'яти або десяти, щоб стриматися і не сказати зайвого».

Обидві дочки Ольги Сумської продовжують акторську династію. Молодша Анна в цьому році теж вступила до театрального інституту. «Нарешті це сталося. Ми дуже всі переживали, я її відмовляла, бо у акторів дуже складне життя», - ділиться народна артистка України. Старша дочка - Антоніна Паперна - теж актриса, зараз живе в Москві, там будує кар'єру і виховує дворічну дочку від актора Володимира Яглич. Ольга журиться, що бачить єдину внучку не так часто, як хотілося б: «Я нечасто можу приїхати до них. Прошу Тоню: привези внучку нам з Борисюком, хочемо її побавити. Але дочка каже: ні, мамо, ти до нас приїжджай. Я була у них кілька місяців тому, навесні. Попестила дитину, поплакала. Тепер потрібно вибрати час, щоб поїхати знову».

Ольга Сумська - завжди струнка і підтягнута - навряд чи у когось асоціюється зі словом «бабуся». У 53 роки актриса не поспішає лягати під ніж пластичного хірурга. Вона впевнена: зберегти красу можна і без хірургічних втручань. «Я роблю маски, роблю «уколи краси» - куди ж без них? Не боюсь про це говорити. Зараз навіть юні дівчата йдуть на уколи краси, але я б їм не радила цього робити. Їх можна починати робити після 40 років, тому що потім шкіра звикає, а ви вже підсіли і стаєте залежні».

Але найголовніший секрет краси та успіху Ольги Сумської в тому, що вона захоплена тим, що робить. Актриса йде в ногу з часом, багато працює і знижувати темп свого життя не збирається.
 

Ексклюзивне інтерв'ю Ольги Сумської програмі «Ранок з Інтером»

Поділитись

Новини по темі: