Цей вид роботи нещодавно став повноцінною професією, адже раніше тестування додатків чи сайтів були тимчасові, і зазвичай, були пробні матеріали які дають на невеликий термін для вивчення його професіоналами до випуску. Але тим не менш, компанії сьогодні раді тестувальникам, які вже мають досвід, аніж тим, хто тільки-тільки вчиться такій діяльності.
Про тонкощі IT-сфери
Важливо розуміти, що сьогодні дана галузь являється передовою. Вона включає в себе чимало підгалузей, які, власне, формують сьогоднішній ринок, а саме: економіка, політика, роботобудування, робота над інтернет-контентом різних ЗМІ, наукових джерел, а також кібер-сфера та ігрові платформи. Все це сьогодні дуже актуально і має величезних попит. Більше того, дана сфера охоплює не лише вітчизняний ринок, а і іноземний, завдяки чому, йде міжнародна співпраця.
Безумовно, щоб стати IT-тестувальником, необхідно знати сьогоднішній IT-ринок, вміти працювати на різних мовах, бути активним і завзятим. Не варто кидатися тестувати будь-що, адже не факт, що за вашу роботу вам щось «капне» в гаманець. Краще за все співпрацювати з перевіреними компаніями, які працюють чесно та прозоро.
Обираємо платформу для тестингу
Говорячи про компанію, яка пропонує вам стати тестувальником, важливо врахувати:
- Зверніть увагу на те, наскільки популярна і актуальна компанія перед вами. Важливо, щоб компанія пропонувала до вивчення якісний і цікавий продукт, а також гарантувала достойну зарплатню за тестування того чи іншого продукту;
- Щоб не потрапити у лапи аферистів, досконало вивчіть IT-компанії та вивчіть відгуки про їх діяльність. Якщо все «чисто» і чесно – сміливо йдіть у тестувальники продукту від такої компанії.