27 травня, 2022
Ми в соцмережах

Кухні на замовлення: переваги сучасних рішень

 • 27 грудня, 2021 19:30
 • 258
Кухонні меблі на замовлення — це рішення, яке дає інвестору можливість спроєктувати, спланувати та облаштувати кухню у власному будинку. Це рішення відрізняється від стандартних кухонь у вигляді готових наборів меблів. Кутові кухні на замовлення — одне із найпопулярніших рішень для будь-яких приміщень.

Кухня на замовлення: для кого?

Основними причинами, з яких інвестори все частіше обирають кухні на замовлення, є:

 • свобода планування,
 • великі можливості компонування та дизайну,
 • можливість впливати на кожен елемент кухні, починаючи від планування, форми та закінчуючи естетикою,
 • якість виготовлення,
 • вибір матеріалів.


Ця свобода дозволяє клієнту повністю адаптувати кухню до своїх потреб. Таким чином, замовник також може змінити вартість проєкту відповідно до своїх можливостей. Послуга створення кухонних меблів на замовлення не може мати чітко визначених прайс-листів. Це живий організм, сформований спільно — інвестором із проєктувальниками та підрядниками, а також консультантами, які спільно впливають на кінцевий продукт з урахуванням усіх умов.

Чому виготовлені на замовлення кухонні меблі – найкращий вибір?

Спочатку варто поставити кілька основних питань, щоб дізнатися, яка кухня підійде краще.

 • Чи повинна бути кухня більш функціональною?
 • Чи повинна кухня відповідати потребам та звичкам користувача?
 • Чи має кухня виглядати так, щоб подобатися користувачам?
 • Чи кухня повинна полегшити роботу: приготування їжі, зберігання продуктів, миття посуду та інше?
 • Чи повинна бути кухня міцною і довговічною?
 • Чи повинна кухня впорядковано та оптимально заповнювати простір кімнати?


Якщо відповідь на ці запитання ствердна, то кухонні меблі, зроблені на замовлення, будуть найкращим і гідним вибором. Мало що може бути важливіше та цінніше для домочадців, ніж добре продумана, естетична та функціональна кухня. Адже цим приміщенням у будинках користуються щодня. Саме на кухні готуються обіди, сніданки, вечері, закуски та напої. Кухня завжди викликає позитивні асоціації та емоції. Такі моменти ніколи не забуваються.

Функціональність меблів на замовлення важливіша, ніж може здатися

Деякі люди, які щодня користуються кухнею, не замислюються над її функціональністю. Інші, що є помилкою, покладаються тільки на зовнішній вигляд та естетику, і тоді приходить розчарування. Функціональність кухні — це те, чого не видно, але вона починає давати знати про себе, якщо щось не так. Якщо посудомийна машина знаходиться надто далеко від сушарки та раковини, якщо плита знаходиться далеко від шафи з посудом та каструлями, якщо не вистачає робочої поверхні, тоді робота на кухні стає дратівливою, з'являються деякі нюанси, що роблять кухню незручною, а готування — стомлюючим.

Адже робота на кухні має бути приємною, простою та максимально швидкою. Щоб створити на кухні індивідуальний простір, зручний, оптимальний і функціональний, слід звернутися до професійної компанії та проконсультуватися про те, як найкраще організувати кухню, щоб вона відповідала всім очікуванням з погляду ергономіки. Це важливо, тому що добре підготовлена кухня слугуватиме найкращим чином протягом багатьох років.

Поділитись

Новини по темі: