26 травня, 2022
Ми в соцмережах

Особливості замовлення суші додому

  • 14 грудня, 2021 15:24
  • 163
Сьогодні такі японські страви, як суші й роли користуються великою популярністю. Вони поширилися у багатьох європейських країнах. Ці два продукти мають попит серед багатьох любителів екзотичних страв. Якщо ви хочете замовити суші та ролі, то ви можете це зробити на сайті або телефоном. Ви отримаєте ароматні та смачні страви протягом години.

Особливості замовлення суші додому

Одним з найбільш впізнаваних японських страв вважаються роли. Вони являють собою різновид суші, але робляться не традиційним способом, а шляхом скручування в рулетик з подальшою нарізкою на порційні шматочки.

Склад і начинка в ролах можуть бути абсолютно різними. Основою є відварений спеціальний рис, який поєднується з різними морепродуктами. Спочатку для формування шматочків використовували листи норі (морська водорість), але сьогодні їх часто роблять і без них. Ви можете замовити роли додому, щоб насолодитися смачною, корисною і здоровою їжею.

Всі роли можна розділити на три типи:

  • Хосомакі. Вважаються традиційним варіантом, який часто називають монороли. Вони мають невелику товщину. Щодоі начинки, застосовується тільки один інгредієнт (крім рису). Зазвичай це певна риба (лосось, тунець, вугор та ін.).
  • Футомаки. Цей варіант більш товстий, в ньому використовується поєднання начинок. Як і хосомакі, вони загортаються в водорості. Можуть містити, наприклад, огірок, сир і рибу.
  • Урамакі. Так називають вивернуті роли. У них норі утримує начинку, а рис обволікає все зверху. Щодо обгортки, може використовуватися риба, також часто їх зверху посипають ікрою або кунжутом.

 

Переваги замовлення суші додому.

До плюсів відносяться:

  • Дієтичний склад. Основні компоненти-рис і морепродукти. Суші можна їсти, не боячись набрати вагу.
  • Велика кількість варіантів виготовлення. Для створення ролів використовують червону рибу, креветки, восьминогів, ікру, сири, кунжут, вершковий соус, вугра, огірки та багато іншого. Тому Ви завжди зможете знайти відповідні для вас смаки.
  • Доступна ціна. Вартість не вдарить по вашому бюджету. Замовити набір з 6-8 шматочків обійдеться в стільки ж, скільки коштує пообідати в недорогий їдальні.
  • Екологічна чистота, відсутність барвників та ін. Для виготовлення суші використовуються тільки натуральні продукти: рис, риба, водорості та ін.
  • Універсальність. Роли дійсно можна їсти з будь-якого приводу. Вони не набридають і не приїдаються за рахунок багатства начинок.


Кожен інгредієнт суші приносить користь і робить істотний вплив, захищаючи організм від вірусів і бактерій. Для оформлення замовлення ви можете зателефонувати або залишити заявку на сайті. Яку інформацію необхідно буде вказати: адреса і час доставки, контактний телефон, номінали купюр, якими будете розплачуватися (чи знадобиться вам здача).

Поділитись

Новини по темі: