28 листопада, 2024
Ми в соцмережах

Анонімна донація яйцеклітин

  • 25 жовтня, 2021 16:18
Ви здорові та не обтяжені генетичними захворюваннями? Стати донором яйцеклітин! Ділячись своїми репродуктивними клітинами, ви допомагаєте втілити мрії про дітей, для яких донорство яйцеклітин є єдиним шансом мати потомство. Сьогодні ГО Донори за Життя дозволяє реалізувати мрії.

Хто може стати донором яйцеклітин?

Жінка, яка хоче стати донором яйцеклітин, повинна відповідати декільком критеріям кваліфікації для програми донорства ооцитів. До них відносяться:

  • вік 18-32 років;
  • гарне здоров'я;
  • відсутність генетично обумовлених захворювань;
  • негативні результати тестів на венеричні захворювання;
  • відсутність алкогольної та наркотичної залежності, включаючи марихуану.


За оцінками, кожна здорова жінка в репродуктивному періоді має в середньому 400 тис. яйцеклітин, з яких тільки одна буде запліднена і народиться дитина (в залежності від того, скільки дітей планує мати жінка). Решта репродуктивні клітини протягом життя жінки відмирають. Однак, є багато жінок, які не можуть завагітніти своїми яйцеклітинами через їх відсутність, аномалій всередині них, генетичних навантажень, пройшла протипухлинної терапії або невідомих причин так званого ідіопатичного безпліддя.

Як стати донором яйцеклітин?

Донорство яйцеклітин є повністю безпечною процедурою. Відразу після операції з вилучення яйцеклітин можуть виникати тільки набряки і болі внизу живота, інфекції, короткочасна нудота, якої у здорової жінки практично не буває. Донорство яйцеклітин також жодним чином не впливає на плодючість донора. Тому їй не потрібно боятися, що в майбутньому через це у неї будуть проблеми з вагітністю.

Це один з методів лікування безпліддя для тих, хто не може мати дітей за медичними показниками. При цьому не має значення, чи є у них діти чи ні. Але, для жінки не має дітей, донація ооцитів це можливість мати свою генетичну дитину. Це свого роду ЕКО, тільки з донорською спермою. Донорство яйцеклітини полягає в тому, що з яєчника жінки беруться яйцеклітини в певний час, потім запліднюються спермою донора і переносяться в порожнину матки жінки.

Такий метод вважається більш гуманним і більш щадним для здоров'я жінки ніж звичайне ЕКО. Запліднення відбувається в пробірці, а не в організмі матері. Надалі яйцеклітина імплантується в матку матері. Цей метод також застосовується для лікування безпліддя у жінок старше 30 років.

Поділитись

Новини по темі: