10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Медичне обладнання: кисневі концентратори

  • 24 вересня, 2021 17:33
Медичні кисневі концентратори - це спеціальні пристрої, які використовують кисень для підтримки життя пацієнтів з різними розладами. Кисневий концентратор може бути використаний в лікарнях і санаторіях, щоб забезпечити кисень для операційних, реабілітаційних центрів, клінічних відділень і т.д. Якісна медтехніка може бути придбана через спеціалізовану компанію.

Умови експлуатації обладнання

Кисень є найбільш поширеним в природі газом, який необхідний для життя. З точки зору людського організму, кисень є "рідкою основою" для передачі енергії й багатьох інших форм обміну речовин. Нестача кисню може призвести до безлічі проблем зі здоров'ям, починаючи від хронічної втоми та головного болю до більш важких проблем. Принцип роботи концентратора кисню:

  • Вдихуване повітря змішується з киснем і вдихається через рот або ніс.
  • Кисень проходить через легені і кров.
  • Кисень переноситься в мозок через мозок і нервову систему.
  • Кисень стає нервовим паливом.
  • Мозок виробляє енергію.


Медичні кисневі концентратор, як правило, використовуються в лікарнях і клініках, але кисневої терапії також можна знайти в домашніх умовах. Кисень є життєво важливим для життя. З тої пори, як ми живемо на землі, він є основним джерелом енергії для нашого тіла.

Коли кисень надходить у кров, всі клітини отримують енергію, включаючи клітини мозку і серця, щоб функціонувати краще. Хоча концентрація кисню в повітрі вище, ніж у чистого повітря, все ще є багато кисню в повітрі; і, якщо ви живете далеко від природи, це може бути проблемою. Ви можете відчувати себе млявим, втомленим, і вам може знадобитися більше часу, щоб досягти максимальної продуктивності.

Застосування кисневого концентратора

Однак, коли ви використовуєте концентратор кисню, ви можете відчувати себе більш свіжим і енергійним, оскільки Ви отримуєте більше кисню в крові. Медичні кисневі концентраторі концентрують кисень з чистого повітря або аерозолів газу.

У той час як вміст газу може варіюватися від одного концентратора до іншого, основні характеристики включають обсяг (в літрах) і продуктивність (у відсотках); наприклад, деякі концентратори будуть працювати набагато краще, ніж інші.

Існують різні типи концентраторів; деякі з них компактні та прості в обігу. Концентратор кисню працює, насичуючи кров киснем, тому мозок і тіло отримують його легше. Це призводить до того, що ви відчуваєте себе більш енергійними й здатними виконувати більше завдань. Якщо ви вже втомилися або хворі і хочете підвищити свій рівень енергії, концентратор кисню може бути ідеальним варіантом. Просто купуйте концентратор кисню та отримуйте більше енергії!

Поділитись

Новини по темі: