18 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Навчання на дієтолога - нутриціолога онлайн не виходячи з дому

  • 21 вересня, 2021 12:30
Нутриціолог - це консультант мета якого - скласти для людини повноцінний раціон. Сфера діяльності належить до дієтології, але спеціальної підготовки для цього не потрібно. Для вивчення професії дієтолога рекомендується освіту в медичному коледжі зі спеціалізацією в області дієтології. Після отримання диплома ви можете поглибити предмет на курсах і програмах додаткової освіти.

Для отримання диплома про професійну перепідготовку встановленого зразка необхідно звернутися в організацію, що має ліцензію на навчання та пройти курси дієтолога-нутріціолога. В цьому випадку диплом буде виданий за результатами підсумкового іспиту, а його електронна копія буде відправлена поштою. Багато курси доступні в Інтернеті. Студенти можуть цілодобово вивчати доступні матеріали у вигляді лекцій, відео та презентацій. Заочні курси дешевше і дозволяють отримувати освіту жителям країни, незалежно від того, де вони живуть. Також дистанційне навчання - більш зручний формат для дієтологів, тому що ви можете поєднувати його з роботою.

Нутриціолог - це не лікар. Його основна діяльність - поради по харчуванню. Також він допомагає людині скласти раціон, скорегувати кількість продуктів, виправити помилки в складі блюд з урахуванням мети замовника. Основна відмінність між дієтологом полягає в тому, що зазвичай звертаються до нутриціолога, коли здоров'я в нормі, але необхідне коригування, щоб не нашкодити йому. А людей з проблемами травлення, порушеннями обміну речовин та іншими патологічними станами частіше направляють до дієтолога.

Онлайн-курси для дієтологів і нутриціологів ви можете пройти на сайті https://kikhtieva.com.ua/uk/kursy-dietologa-nutritsiologa-uk/, і отримаєте:
  • цікаву, популярну роботу, не відриваючись від основної діяльності.
  • 25 модулів цінної інформації від дієтолога;
  • сертифікований курс автора оздоровчої школи Тетяни Кіхтевой.


Як проходить онлайн-курс дієтолог-нутриціолог?

  • 30 годин поглиблених знань без «води»;
  • У зручному для вас режимі;
  • Контроль і підтримка у виконанні практичних завдань;
  • Бібліотека спеціальної літератури;
  • Огляд з отриманням підтверджує сертифіката.

Перш ніж стати дієтологом-нутриціологом, необхідно вивчити своє власне здоров'я і довести його до здорового стану, якщо є проблеми. Це підвищує довіру клієнтів та дозволяє збільшити ваш дохід. Ви проходите курс дієтолога - нутриціології онлайн, без необхідності проходити очні заняття. Тому вартість навчання виключає всі зайві витрати. Ви платите тільки за знання. Сертифікат після успішного закінчення навчання надсилається поштою.
Поділитись

Новини по темі: