10 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Кредити під 0 відсотків - це реально!

  • 27 серпня, 2021 11:28
Деякі мікрофінансові компанії з метою залучення нових клієнтів надають їм можливість оцінити сервіс, оформивши безвідсоткову позику. На порталі-зібранні кредитних пропозицій сформована добірка МФО, надають кредити онлайн під 0 відсотків, що дозволяє взяти гроші в користування на нетривалий період часу і не платити за користування ними.

Умови надання безпроцентної позики

Позика під 0 відсотків видаються фізичним особам 21-70 років, з українським громадянством, які постійно проживають на території держави, у яких відсутня заборгованість за виконавчими листами. На таких умовах кошти надаються на нетривалий термін і в невеликому розмірі. Це пов'язано з ризиками фінансової організації, обумовленої неповерненням коштів.

Узагальнені умови кредитного співробітництва:

  • термін до 10 днів;
  • сума позики до 15000 грн;
  • штрафні санкції та застосування підвищеної ставки відсотка до всієї сумі позики у разі порушення умов кредитного договору;
  • мінімальний пакет документів;
  • видача коштів на банківську карту, на гаманці електронних платіжних систем або готівкою.


Як отримати позику

Список фінансових компаній, в яких можна оформити позику під 0% представлений на порталі Позика Клаб. Його функціонал дозволяє оформити та подати заявку на розгляд,  за посиланням «Отримати гроші», після чого система перенаправляє користувача на офіційний сайт МФО. Для отримання схвалення на видачу грошей потрібно заповнити анкету, додавши в неї відомості, що дозволяють ідентифікувати особу позичальника, а також оцінити його фінансовий і соціальний статус.

На сервер також потрібно завантажити скановані версії запитуваних документів. Перед перерахуванням коштів на будь-яку платіжну систему на карті або в гаманці блокується сума, яку потрібно вказати у відповідному розділі заявки. Такий підхід дозволяє виключити шахрайські схеми та запобігати ситуаціям з переведенням коштів не тому адресату.

Висновки

Взяти позику і не платити за неї відсотки можна при інформованості про програми лояльності, підтримуваних деякими МФО з метою залучення нових клієнтів або для підтримання інтересу постійних позичальників. Стати їх учасником можуть фізичні особи - власники позитивної кредитної історії. МФО зацікавлені у співпраці з сумлінними позичальниками і тому вони проводять акції, що дозволяють розширити клієнтську базу або переманити клієнтів з хорошою платіжною дисципліною. 

Поділитись

Новини по темі: