11 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Як правильно підібрати букет з живих квітів

  • 18 липня, 2021 16:40

Живі квіти – універсальний подарунок, який доречний для будь-якої урочистої події. Сьогодні без букета не обходиться ні одне свято. Його дарують на день народження, ювілей, весілля чи появу немовляти. Однак при виборі букету потрібно дотримуватися певних правил. Спеціалісти магазину квітів GoldenFlora допоможуть підібрати композицію, яка оптимально підійде для романтичного побачення, дня народження керівника або іншої святкової події.

Що потрібно враховувати при виборі

Правильний підбір квітів – запорука успіху. Флористи стверджують, що вірно обрана декоративна зелень у Києві чудово підкреслює природні кольори. Тому квіткові композиції обов’язково включають зелену складову. Додаткові правила полягають у наступному:

  • При створенні букету потрібно враховувати вік. Для молодих дівчат оптимально підходять пастельні відтінки, для старших жінок – пишні букети насичених кольорів.
  • Троянди – універсальний варіант, однак при виборі потрібно врахувати особливості ситуації. Для романтичного побачення підійде композиція з трьох-п’яти квітів. Дуже елегантно виглядає єдина троянда насиченого червоного відтінку. Якщо подарунок приурочений для ювілею, то кількість квітів повинна відповідати кількості років. Однак букет не повинен складатися з парного числа рослин. До кількості років потрібно додати ще одну квітку.
  • Для офіційних заходів оптимально підійде стриманий елегантний букет. Екстравагантна композиція з яскравим декором не впишеться у стиль такої події.
  • На весілля, навпаки, варто дарувати пишні букети яскравих квітів. Можна підготувати букет у стилістиці заходу.


Певні правила існують також для вибору композицій для улюбленого артиста. Якщо мова йде про метра, то для нього найкращим подарунком буде композиція у класичному стилі. Для артистів-початківців можна поекспериментувати, подарувавши їм екзотичні рослини.

Як правильно дарувати букет

Важливо не лише вірно підібрати квіти, але й правильно презентувати їх імениннику. Даруючи квіткову композицію, слід супроводити її сердечними побажаннями. Отримувач подарунку повинен відчути, що букет був обраний саме для нього, а не випадково куплений у першому-ліпшому магазині.

Якщо виникає сумнів у правильності вибору букету, то варто скористатися допомогою професіонала. Досвідчений флорист допоможе створити композицію, яка ідеально підійде для певного випадку.

Поділитись

Новини по темі: