Технічна характеристика
В одному відрі знаходиться приблизно 20 кг мастики. Якщо мастика має будь-якої колір, то він завжди буде присутній в складі. Це пов'язано з тим, що після приготування складу, він має властивість висихати, через що і не має кольору. До складу бітумної мастики входять наступні компоненти:
- бітум. Він відповідає за якість і довговічність матеріалу;
- кам'яновугільна смола. Вони надають мастиці еластичність;
- наповнювач. Наприклад, для гідроізоляційних робіт використовують наповнювачі з добавками у вигляді піску або шлаку. Таке покриття має високі показники міцності, але при цьому має невисокий рівень еластичності;
- масло. Для додання складу більшої еластичності, в нього додають різні масла і смоли;
- ароматичні речовини. Завдяки їм мастика має приємний запах;
- пігмент. Вони відповідають за колір мастики. Завдяки пігментам і барвникам, мастика набуває певного відтінку
Бітумна мастика володіє хорошими якостями, завдяки яким її широко використовують в будівельних роботах. Її відрізняє висока міцність і еластичність. Якщо наносити мастику правильно, то вона не буде сповзати зі стін і покрівлі.
Мастика бітумна: ціна і характеристики
Бітумна мастика є одним з найдоступніших складів. Все залежить від обсягу спакування і якості обраного продукту. Однак варто враховувати, якщо купувати мастику на вагу, то ціна стає набагато вище. Це не так вже й дорого, враховуючи, що така кількість мастики дозволить зробити хорошу гідроізоляцію не тільки покрівлі, але і стін.
Для чого необхідна мастика?
Мастика являє собою в'язкий склад, який наноситься на покрівлю і виконує Гідроізоляційні функції. Вона створює водонепроникну плівку, тим самим захищає покрівлю від вологи, а також значно знижує ймовірність появи цвілі. Також мастика створює надійний гідроізоляційний шар, завдяки наявності в її складі полімерів. Завдяки цьому мастика ще й стійка до перепаду температур. Крім того, вона здатна витримувати різкі стрибки температури.