13 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Тепловий насос: за і проти встановлення

  • 13 липня, 2021 16:25
Опалення будинку – питання, яке потребує особливої уваги. Варіантів опалення сьогодні чимало: опалення водою, електроенергією, та за рахунок інших носіїв. У кожного з видів є свої переваги та недоліки, проте є ті, які вважаються лідерами ринку, зокрема, мова йде про теплові помпи. Специфіка роботи теплової помпи полягає в тому, що даний пристрій отримує тепло з повітря, ґрунту чи води, таким чином, забезпечуючи ресурсом приміщення.

Також даний спосіб має чимало прихильників через свою зручність у встановленні: не потрібно робити розкопок чи підкопів, теплової помпи дуже легкий у монтажі. Отож, якщо ви все ще вагаєтеся чи варто купити тепловий насос, який вид опалення обрати, оцініть саме теплові помпи в якості опалення. Кількість переваг такого типу помпи, а також його популярність сьогодні гарантують його ефективність.

Дізнатися про вартість теплового насосу під ключ можна завдяки компанії MYCOND https://mycond-heatpump.com.ua/ua/. Тут ви зможете дізнатися все про теплові насоси та їх роботу, ознайомитися з видами таких приладів, а також обрати найбільш якісний варіант такого приладу для свого будинку. Крім того, на даному сайті ви зможете розрахувати вартість такого насосу для свого житла.

Переваги теплового насосу

Отож, якщо ви все ще визначаєтеся з тим, який все ж вид опалення обрати, тоді варто ознайомитися з тепловим насосом ближче. Необхідно зрозуміти, у чому основні переваги такого приладу і чому він сьогодні користується таким широким попитом. Це дозволить вам оцінити всі за і проти, і придбати для себе найкращий варіант такого насосу:
  • Ефективність. Таким насос працює набагато активніше, аніж інші варіанти опалення, та віддає значно більше тепла, на противагу іншим. Все це підкріплюється його вигідністю, адже використання та експлуатація такого насосу значно дешевше;
  • Безпека та екологія. Такий насос працює безпечно, без шкоди навколишньому середовищу та людині. Він не перенагрівається, а для його роботи не потрібно палива;
  • Літом – прохолода, взимку – тепло. Тепловий насос працює в режимі 2в1, тому взимку він може бути в якості опалення, а влітку виконувати функцію кондиціонеру.

Таким чином, тепловий насос є чудовою можливістю створити комфортні температурні умови в житлі.

Недоліки такого насосу

Перш за все, такий насос потребує особливого догляду та очищення. Проводити такі процедури треба періодично, адже забруднення впливають на його роботу. Інший момент – вартість. Тепловий насос вартує чимало, проте ціна виправдана за рахунок його якісної та безпечної роботи.
Поділитись

Новини по темі: