11 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Особливості вибору класичних обручок

  • 7 липня, 2021 12:08
Обручки та обмін обручками символізує серйозні, щирі бажання двох людей належати все життя один одному. Обручки та весільні каблучки - це традиція, яка прийшла з незапам'ятних часів. Багато народів використовували обручки, з метою довести всю щирість і відкритість виниклих почуттів.

Особливості вибору обручок

Якщо вас бентежить кількість кілець на одному пальці, не варто переживань: один із трендів ювелірної моди – носити відразу кілька прикрас різного кольору, і навіть з різними каменями, що відрізняється стилю, призначення. Традиційно обручка має форму просту форму, але це зовсім не означає, що на весільній прикрасі не може бути дорогоцінних каменів. Сучасний ювелірний дизайн пропонує кілька варіантів інкрустації, в тому числі по бічній грані кільця.

Шанувальникам простоти пропонується теж чимало красивих, стильних рішень для обручок - без каменів або з мінімальним їх присутністю.

Переваги класичних обручок

Головним плюсом класичних прикрас є їх практичність. Звичайний золотий або срібний ободок на безіменному пальці відразу ж зчитується оточуючими як ознака статусу, а тому абсолютно спокійно поєднується з будь-якою стилістикою одягу, і розкішної, і повсякденному.
  • Є у класичних обручок і інші безсумнівні плюси:
  • Авангардні коштовності або химерна біжутерія не вступають в конфлікт з класичною обручкою, тому вам не доведеться морочитися, над чим над сполучуваністю деталей в образі;
  • Традиційний простий ободок вкрай зручний. Досить швидко він перестає відчуватися на руці та абсолютно не заважає займатися повсякденними справами;
  • Відсутність каменів і виступаючих частин робить виріб більш міцним і стійким до будь-яких негативних впливів, хоча при цьому не варто забувати, що і золото, і срібло - досить м'які метали;
  • Чистити та полірувати таке колечко теж дуже легко, оскільки нема потреби добиратися до важкодоступних місць;
  • Класичні кільця дешевше аналогів зі складним декором, але при цьому представлені у великій палітрі варіантів, так що Вам обов'язково буде з чого вибирати.


Сучасний ювелірний ринок пропонує величезну палітру різноманітних варіантів обручок, але перевірена часом класика все одно залишається на вершині весільної моди. Це не дивно, адже обручка носиться постійно, і тому воно повинно бути максимально стриманим, елегантним і відповідним як до вечірньої сукні, так і до звичайних джинсів і футболці. Традиційне виконання зовсім не означає абсолютний мінімалізм - різних варіацій досить багато.

Поділитись

Новини по темі: