18 серпня, 2022
Ми в соцмережах

Особливості оформлення мікропозик

  • 6 липня, 2021 11:38
Мікрофінансові організації протягом декількох років довели, що вони мають право займати певну нішу в споживчому сегменті. Послугами компаній https://zaimgroshi.com.ua громадяни користуються все частіше - з кожним роком число позичальників тільки зростає.

Особливості мікропозик

Мікропозики видаються на термін до 1 року, частіше оформляються терміном до 1 місяця. При цьому позичальник отримує відносно невелику суму (до 100 тисяч рублів, набагато рідше до 1 мільйона рублів). Якщо клієнт вперше звертається в МФО, то не варто розраховувати на кредит понад 20-30 тисяч рублів.

Особливість мікропозик – це Умови надання. На відміну від банківських установ, мікрофінансові організації не висувають до позичальників жорстких вимог. Навпаки, вони співпрацюють з тими клієнтами, які з тієї чи іншої причини не можуть оформити позику в банку. Деякі МФО співпрацюють з людьми без офіційного працевлаштування, з пенсіонерами, студентами та особами з поганою кредитною історією. При цьому кредитні рейтинги позичальників не завжди грають роль. Завдяки цьому оформити позику може будь-яка людина.

Іншою важливою особливістю надання мікропозик є висока швидкість і легкість оформлення цього виду кредиту. Заявки на надання позики розглядаються кредитними компаніями від 1 хвилини до 30 хвилин, а в разі схвалення заявки позикові кошти клієнт отримує в день звернення. Це дуже зручно, особливо якщо гроші потрібні терміново. Адже банки, наприклад, часто не працюють на вихідних, а заявки на кредит розглядають від декількох днів до тижня.

Крім того, для оформлення кредиту в МФО не потрібно збирати довідки, їздити по різних інстанціях і стояти в чергах. Одне з головних переваг мікропозик – їх доступність і простота оформлення. Кредитоодержувачу для оформлення позики не потрібно навіть виходити з дому, оскільки вся процедура проходить повністю в онлайн-режимі. Людині потрібно лише надати паспорт і код, а також заповнити невелику анкету, вказавши основну інформацію про себе.

Переваги мікропозик.

На сьогодні багато людей, опинившись у скрутному фінансовому становищі, віддають свою перевагу в мірокфінансову організацію за мікропозиками. Такому вибору сприяють наступні переваги:

  • Процедура оформлення;
  • Розгляд заявки;
  • Категорії клієнтів;
  • Ймовірність схвалення;
  • Суми та відсотки;
  • Термін.


Кожна людина незалежно від свого фінансового становища може зіткнутися з непередбаченими витратами. Не у кожного є заощадження на чорний день. Та й у знайомих і родичів не завжди можна зайняти потрібну грошову суму. Тому питання про те, де взяти гроші, стає актуальним. Багато фінансових установ надають допомогу населенню при отриманні позик і кредитів.

Поділитись

Новини по темі: